Hyundai FMT 520 BT Charge

Hyundai | FM transmittre | Kód: 21608
Dostupnosť
Skladom posledný kus
Posledný kus na predajni

Doručenie do 24-48 hodín.
21,90 €
18,25 € bez DPH
Záruka: 2 roky

Transmitter Hyundai FMT 520 BT CHARGE sivý 

Vďaka transmitter Hyundai FMT520BTCHARGE získate všestranného pomocníka a spolucestujúceho na dlhé jazdy. Pokiaľ vo vašom aute nemáte moderné rádio s podporou USB prehrávania alebo Bluetooth technológie, oceníte tento transmitter. Ten pomocou FM singálu ľahko a jednoducho dopraví audio signál z externého zdroja do akéhokoľvek autorádia.
Stačí mať naladenú rovnakú frekvenciu na príjme rádia, ako na transmitteri a môžete sa započúvať do svojich obľúbených skladieb. Na výber máte hneď z niekoľkých typov médií. Ak je vašim najväčším zdrojom hudby mobilný telefón, oceníte možnosť prepojenia pomocou Bluetooth technológie.
Transmitter ďalej ponúka možnosť prehrávania MP3 súborov z Flash diskov vďaka USB vstupu. Podporuje tiež prehrávanie z Micro SD kariet. A to až do kapacity 32 GB. Jeden z dvoch USB slotov na transmitteri slúži pre napájanie externých zariadení. A to prúdom až 3,4 A.

Oživí vašu jazdu autom

Radi by ste si prehrali súbory z vášho prenosného zariadenia v autorádiu, ale nemáte ako? Potom zbystrite! Transmitter Hyundai FMT 520 BT CHARGE prichádza na scénu. Vďaka tomu, že frekvenčný rozsah sa pohybuje na širokej škále od 87,6 až do 107,9 MHz, sa nedočkáte už žiadnej nudnej jazdy autom. Na využitie čaká aj praktický USB port, ktorý skvele poslúži pri nabíjaní externých zariadení, a to až veľkosťou 5 V/max. 3,4 A. Vstupné napätie sa pohybuje medzi 12-24 voltami.

Kompatibilita na prvom mieste

Aby ste boli pánom situácie, budete mať po ruke prehľadný LED displej. Ten v sebe skrýva celý rad funkcií. Medzi absolútne ťaháky FMT 520 BT CHARGE však patrí funkcia Bluetooth V 2.1. Toto vysokorýchlostné pripojenie ušetrí veľa práce a nervov, pretože po užívateľovi nevyžaduje jediný kábel a chváli sa maximálnou spoľahlivosťou. Prehrávanie najrôznejších audiosúborov ani nemohlo byť jednoduchšie!

Z praktických faktov ešte stojí za zmienku, že Hyundai prístroj vybavil hneď 3 praktickými tlačidlami. Dve umožňujú jednoduché a rýchle prepínanie skladieb, ďalšie funguje ako sprostredkovateľ handsfree. To bez váhania uvíta každý vodič, pretože sľubuje bezpečné volanie pri jazde autom. Tvorcovia však nemohli zabudnúť ani na obľúbený USB vstup, pričom maximálna prijateľná veľkosť môže byť 32 GB. O rovnakej hodnote sa bavíme aj u microSD kariet, s ktorými si Hyundai 520 BT CHARGE tiež bez najmenších ťažkostí poradí. Žiadny problém nemá ani v prehrávaní formátu MP3.

Značka Hyundai

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchly, profi obchod, perfektná komunikácia, super tovar

Overený zákazník,

bezproblémovosť

Overený zákazník,

Supeeeer, doručené do 24 od objednania.

Overený zákazník,