Gorenje GV673C62

Gorenje | VÝPREDAJ | Kód: 27405

Vstavaná umývačka riadu, Energetická trieda C, Kapacita 16 súprav riadu, TotalDry - automatické pootvorenie dverí na konci umývacieho cyklu

C
Dostupnosť
Skladom (2 ks)
K odoslaniu pripravené do 24 hodín od objednania (obvykle však ešte v deň objednania) .

U vás do 24-48 hodín od odoslania.
599,00 €
499,17 € bez DPH
Príslušenstvo
+19,90 €
+2,90 €
+4,90 €
+3,90 €
+1,90 €

16 JEDÁLENSKÝCH SÚPRAV

Flexibilné podľa vášho času
Umývačky riadu Gorenje SmartFlex ponúkajú dostatok priestoru pre všetky vaše potreby. Tri koše umožňujú umývať až 16 jedálenských súprav. Plne flexibilný interiér umožňuje rôzne možnosti plnenia, použitie je jednoduché a umývacie výsledky perfektné.

Vždy dokonale suchý riad

Po umývacom cykle sa dvierka umývačky riadu automaticky pootvoria, aby sa vypustila prebytočná para. K riadu sa dostane čerstvý vzduch, takže umyté predmety, ako napríklad plastové riady, úplne vyschnú. Vynikajúci na rýchle sušenie s nízkou spotrebou energie.

„Všetko o vašej umývačke riadu na dosah ruky"

Zjednodušte si život a získajte všetky možnosti na ovládanie a kontrolu umývačky riadu prostredníctvom aplikácie vo vašom mobilnom zariadení.

Až o 30 % lepšie výsledky umývania

Prídavné ostrekovacie rameno s lepším pokrytím vodou a oplachovaním zaisťuje až o 30 % lepšie výsledky umývania. Všetok riad a príbory budú vždy umyté k dokonalosti.

Efektívne rýchly

Efektívny, rýchly program určený na každodenné umývanie riadu s mierne zaschnutými zvyškami. Spolu s funkciou SpeedWash sa dá skrátiť na rekordných 15 minút.

Pozoruhodná sila, vysoká efektivita

Nový výkonný invertorový motor PowerDrive s reguláciou otáčok zaisťuje vysoký výkon s pozoruhodne tichou prevádzkou, nízkou spotrebou energie a dlhšou životnosťou.

Perfektné riešenie pre najodolnejšie škvrny a najvyššiu úroveň znečistenia

Nové modely umývačiek riadu Gorenje majú dokonalé riešenie pre najodolnejšie škvrny a najvyššiu úroveň znečistenia: dve výkonné a vysoko účinné trysky, umiestnené v zadnej časti vane. Pomocou vysokotlakovej vody sa zameriavajú priamo na tie najtvrdšie škvrny, ideálne na čistenie hrncov, panvíc a plechov na pečenie.

Nakladanie a vykladanie nebolo nikdy také rýchle a jednoduché

Ľahké a rýchle vkladanie riadu, horný kôš má teraz hladké kĺzanie. Nakladanie a vykladanie nebolo nikdy také rýchle a jednoduché vďaka užívateľsky príjemným vodiacim koľajničkám s guľôčkovým ložiskom na hornom koši.

Perfektné miesto pre vaše poháre na víno

Umiestnite poháre na víno na bezpečné vyhradené miesto v dolnom a hornom koši pomocou špeciálne navrhnutých držiakov na poháre. Sú opatrené špeciálnym gumeným materiálom, ktorý poháre na víno hladko upevní. Vhodné aj pre vyššie sklá. Ich flexibilita a deliteľnosť umožňuje umiestniť rôzny počet skiel.

Perfektný dohľad

Dôkladné umiestnenie LED svetla elegantne osvetľuje vnútorný priestor umývačky riadu, čo umožňuje jednoduché vkladanie a vyberanie.

Vždy perfektne čistá umývačka riadu

Čistá vaňa umývačky zaručuje, že umývací výkon vždy splní vaše očakávania. Spustite program samočistenia raz mesačne, prípadne vás umývačka sama upozorní, keď bude potrebné program spustiť, a už nikdy nebudete musieť manuálne čistiť vaňu umývačky, ostrekovacie ramená a trysky.

Čistý riad už za 15 minút

Predstavte si, že usporiadate večeru a riady z hlavného chodu sú umyté včas na podávanie dezertu. Keď zvolíte hodinový program spolu s funkciou SpeedWash, umývačky Gorenje umyjú váš riad už za 15 minút. Ideálne riešenie, keď je v dome veľa hostí.

Vždy čistá dojčenská fľaša

Program, ktorý napodobňuje sterilizačný proces, bol navrhnutý pre všetkých, ktorí potrebujú extra istotu, že ich riady a príslušenstvo bude skutočne hygienicky čisté, ako sú rodiny s dojčatami či malými deťmi. Táto možnosť predlžuje čas umývania a zvyšuje teplotu o 5 °C, keď použijete Eco alebo univerzálny program (v závislosti od modelu). V kombinácii s intenzívnym programom umožňuje umývanie pri teplote 75 °C - dostatočne vysokej, aby eliminovala väčšinu baktérií.

Večierok pre dvoch či tucet ľudí - riad bude vždy perfektne čisté

Niekedy potrebujete len opláchnuť poháre, inokedy je vaša umývačka plná hrncov a tanierov z nedeľného obeda. Pokročilá senzorová technológia vždy nastaví program umývania tak, aby boli riady dokonalo čisté, pri optimalizovanej spotrebe vody a energie. Nepotrebujete špeciálne programy pre sklo alebo intenzívny umývací program – jediný AUTO program sa úplne prispôsobí všetkým vašim potrebám.

Starostlivo navrhnutý interiér

Koše sú vybavené zvýraznenými pohyblivými prvkami a prispôsobiteľným rozložením koša pre ľahké nakladanie. Skutočne jednoduchý trojúrovňový systém nastavenia koša vám umožní umiestniť aj tie najväčšie hrnce a taniere. Držiaky na taniere v spodnom koši možno ľahko zložiť, aby poskytli viac priestoru pre väčšie predmety. Príbory možno perfektne usporiadať v špeciálnej zásuvke, kde je príbor umiestnený samostatne, aby sa vzájomne nepoškriabali a mohli dokonale vyschnúť. Každý detail je starostlivo navrhnutý tak, aby manipulácia bola čo najjednoduchšia.

Ušetrite peniaze

Umývačky riadu Gorenje vďaka novému invertorovému motoru PowerDrive, optimalizovanám programom a inteligentným riešeniam, ako napríklad funkcia TotalDry, kombinujú dokonalé výsledky umývania a sušenia s veľmi nízkou spotrebou energie.

Minimalistický posuvný dávkovač pracieho prostriedku

Nové umývačky riadu Gorenje sú vybavené minimalistickým posuvným dávkovačom čistiaceho prostriedku, z ktorého kapsula ticho vyskočí. Funkčne ľahko čistiteľný dávkovač umožňuje lepšie dávkovanie čistiaceho prostriedku a umývanie všetkých druhov riadu.

Prispôsobené každému jednému hrncu

Skutočne jednoduchý systém nastavenia koša s dvoma alebo tromi úrovňami výšky vám umožní vložiť aj tie najväčšie hrnce a taniere, čo robí interiér vašej umývačky plne prispôsobiteľným vašim aktuálnym potrebám.

Bezchybná prevádzka filtra

Systém oplachovania filtra s automatickou prevenciou proti upchatiu zaisťujú optimálnu prevádzku filtra, s výrazne menej čistením.

Nemusíte sa obávať pretečenia

S bezpečnostnou funkciou AquaStop je možné umývačku riadu nechať v prevádzke v noci, ako aj vo vašej neprítomnosti. V prípade úniku alebo zaplavenia AquaStop automaticky vypne prívod vody, zatiaľ čo čerpadlo odčerpá zvyškovú vodu z vane umývačky. AquaStop zostáva plne funkčný po celú dobu životnosti spotrebiča.

Informační list

Parametre:

Skupina výrobkov  Umývačka riadu
Trieda energetickej účinnosti  C
Trieda emisií hluku  B
Produktová línia  ADVANCED LÍNIA
Materiál ostrekovacieho ramena  Plast

Účinnosť

Účinnosť umývania  A
Účinnosť sušenia  A
Motor  Invertorový motor PowerDrive
Spotreba vody v litroch na cyklus  9.6 l
Maximálna teplota vstupnej vody  70 °C
Spotreba el. energie/cyklus - program Eco  0.76 kWh
Spotreba el. energie/100 cyklov  76 kWh
Spotreba el. energie v pohotovostnom režime (Standby)  0.49 W
Spotreba el. energie pri odloženom štarte (W)  3.99

Ovládanie

Možné ovládanie cez Wi-Fi  Áno, integrovaný
Ovládanie  Dotykom
Indikátor konca umývania  Svetelný - zvukový signál (na ovládacom paneli)
Odloženie štartu  0-24 h
Tablety 3v1  Áno

Programy

Umývacie programy :
Nočné umývanie
Intenzívne umývanie
Program hygiena
Auto program
Krištáľové sklo
ECO program
1h umývanie
Schopnosť vytvárať vlastné programy
Programová pamäť
Teploty umývania (°C)  40/45/50/55/60/65/70
Dĺžka trvania Eco programu  200 min

Vlastnosti

Kapacita súprav  16 ks
Systém horného koša
MultiClack - mechanizmus pre nastavenie výšky koša bez nutnosti jeho výsuvu
SlidingDoor systém posúvnych dverí  Áno
Nastaviteľný záves otvárania dverí  Nie
Vnútorné LED osvetlenie  Áno
LedLight stavové svetlo na podlahu  Áno

Ďalšie vlastnosti

Samočistiaci program  TotalDry - automatické pootvorenie dverí na konci umývacieho cyklu
Funkcia SpeedWash - možnosť skrátenia programov
Ionizátor vzduchu  Nie
Senzory  Senzor hladiny vody, Senzor čistoty vody
AutoDose systém - automatické dávkovanie umývacieho prrostriedku  Nie
CleanZone zóna intenzívneho umývania  Áno

Výbava

Počet košov  3
Horný kôš  : Široká mriežka v koši, Rukoväť, Deliteľné držiaky tanierov, Sklápací ľavý držiak na vínové poháre,  Držiak vínových pohárov z TPE, Rukoväť s nerezovým logom gorenje, Skladacie držiaky tanierov, Sklápací pravý držiak na vínové poháre, Skladací/deliteľný ľavý držiak pohárov, Jeden skladací držiak na sklo, Vodiace lišty s guľôčkovými ložiskami , 2 široké stojany na nože, 4 držiaky na poháre
Spodný kôš  : Sklopné/deliteľné zadné držiaky tanierov, Sklopná / deliteľná zadná polica na víno, 4 sklopné/deliteľné zadné držiaky tanierov, Vyššia zásuvka s hrubým vodorovným mriežkovaním vpredu hore,  Rukoväť, Pevná mriežkovaná základňa, Rukoväť s nerezovým logom gorenje
Stredný kôš  " Bez prostredného koša
Horná zásuvka :   Deliteľné a odnímateľné, S teleskopickými pojazdami, Rukoväť, Odnímateľné, Bez loga,  Rukoväť s nerezovým logom gorenje

Bezpečnosť

Ochrana proti pretečeniu  Total AquaStop ochrana proti pretečeniu
Servisná diagnostika  Áno
Materiál vane  Nerez

 

Parametre:

Úroveň hluku dB (A) re 1 pW  39
Pohotovostný režim pri pripojení do siete  1.99 W
Možnosť nastavenia výšky  74 mm
Šírka produktu  598 mm
Výška produktu  816 mm
Hĺbka produktu  555 mm
Minimálna šírka otvoru pre zabudovanie  600 mm
Minimálna výška otvoru pre zabudovanie  820 mm
Minimálna hĺbka otvoru pre zabudovanie  555 mm
Šírka zabaleného výrobku  640 mm
Výška zabaleného výrobku  880 mm
Hĺbka zabaleného výrobku  665 mm
Brutto hmotnosť  35 kg
Netto hmotnosť  33 kg
Elektrické napätie  220-240 V

Značka Gorenje
Energetická trieda C

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Fiľakovo 27405 0
Krupina 27405 0
Lučenec 27405 2
Žarnovica 27405 0

Súvisiace produkty

Akcia -2% Doprava zadarmo

Candy CSTG 47TMRE/1-S

409,00 € 419,00 €

Skladom (4 ks)

Akcia -10% Doprava zadarmo

Lord R4

512,10 € 569,00 €

Skladom (6 ks)

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

všetko super - držte sa

Overený zákazník,

Ochotný a profesionálny personál, veľký výber tovaru. Ďakujem

Overený zákazník,

Oceňujem prelink priamo zo stránky predajcu na zaplatenie - zjednodušuje to spôsob platby a prípadnú chybu pri platení.

Overený zákazník,