FIELDMANN FZN 2002-E

FIELDMANN | Nožnice na trávu | Kód: 4038-4100
Dostupnosť
Skladom
K odoslaniu pripavené do 24 hodín od objednania (obvykle však ešte v deň objednania) .

U vás do 24-48 hodín od odoslania.
49,90 €
41,58 € bez DPH
Dopravné služby
Záruka: 2 roky

Elektrické nožnice určené na pohodlný zástrih vertikálnych plôch plotov, horšie dostupných miest a pohodlné tvarovanie okrasných kríkov. FZN 2002-E Elektrické nožnice na živý plot Fieldmann  

Plotové nožnice s možnosťou nastavenia uhlu lišty a tiež uhla rukoväte. Tieto benefity umožňujú pohodlný zástrih vertikálnych plôch plotov, horšie dostupných miest a pohodlné tvarovanie okrasných kríkov.  

Dĺžka lišty v tomto prípade predstavuje 51 cm a elektromotor má príkon 550 W. Upravovať je možné porasty s vetvami až do priemeru 16mm.  

Samozrejmosťou je systém dvojitých bezpečnostných spínačov, ktoré zamedzujú nechcenému samovoľnému zopnutie motora.  

Elektrické nožnice na živý plot

  • Výkon: 550 W
  • Dĺžka lišty: 510 mm

Strih konárov do priemeru 16 mm

Napätie: 230 V/50 Hz

Bezpečnostná brzda 3 vertikálne a 8 horizontálnych polôh nastavenia rukoväte

Otočná hlava pre maximálne pohodlie

Hmotnosť: 3,4 kg    

Fieldmann - značka náradia pre dom aj záhradu na slovenskom trhu. Môže sa pochváliť zaujímavou škálou ľahko ovládateľných strojov so sviežim a nevšedným dizajnom. Pre túto značku charakteristická farebná kombinácia dodáva náradiu hravosť a sviežosť. A s takým náradím je skutočne radosť sa o záhradu starať.  

Fieldmann je navrhnutý a skonštruovaný tak, aby zodpovedal požiadavkám náročného spotrebiteľa: uľahčuje prácu a šetrí čas, je ergonomický, bezpečný, ľahko ovládateľný, prináša najnovšie trendy a poskytuje maximálny komfort pri práci na záhrade, v dome i dielni.  

Hoci to podľa názvu nevyzerá, ide o rýdzo českú značku. Fieldmann je značka s českým manažmentom a zázemím silnej spoločnosti, ktorá na trh uviedla už celý rad značiek zvučných mien. Manažéri a technici zodpovední za produkty Fieldmann dbajú na vysoké nároky značky a aktívne sa venujú rozširovaniu portfólia kvalitných výrobkov.  

Značka FIELDMANN

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.