ETA Vital Press 1032 90000

ETA | Odšťavovače | Kód: 18433
Dostupnosť
Do 3 dní
Na naskladnení pracujeme :)

Môžete využiť funkciu "Strážny pes", ktorý vás automaticky informuje na Váš e-mail v momente, keď bude tovar naskladnený.
269,99 €
224,99 € bez DPH
Záruka: 2 roky

ETA Vital Press 1032 90000, čierna

Ste zástancom zdravého životného štýlu? Chcete dopriať svojmu telu len to najlepšie? Hľadáte niečo, čo by vám uľahčilo prípravu chutných a hlavne zdravých štiav? Tak je možno pre vás tou pravou voľbou odšťavovač ETA Vital Press 1032 90000. Jedná sa o vysoko výkonný odšťavovač, ktorý vám uľahčí prípravu vami obľúbených nápojov z ovocia a zeleniny. Tento model kombinuje všetky hlavné vlastnosti, ktoré od prístroja tohto druhu požadujete – vysoký výkon, zachovanie vitamínov a živín, nízky hluk a jednoduchú údržbu.

ETA Vital Press – jednotka v lisovaní ríbezlí.


Výkonný a tichý

Aj napriek maximálnemu príkonu 200 W vás nebude pri príprave nápojov odšťavovač príliš rušiť. Chod prístroja je veľmi tichý a nepresahuje veľmi príjemnú hranicu 71 dB. Vital Press 1032 90000 disponuje dvoma plniacimi otvormi, ktoré zaistia rýchle, dôkladné a pri použití viacerých surovín tiež rovnomerné premiešanie jednotlivých zložiek. Odšťavovač je tiež vybavený dvoma nerezovými sitkami určenými pre odšťavenie rôznych druhov potravín. Funkciou, ktorú ocenia najmä gazdinky, je zátka s funkciou dripStop, ktorá zabráni odkvapkávaniu šťavy po vybratí nádoby. Tá má viac než dostatočný objem 1 liter. Všetky procesy máte pod kontrolou vďaka dotykovému ovládaniu. Prevádzku indikuje svetelná signalizácia.Jednoduchý na údržbu

Odšťavovač je zhotovený z veľmi kvalitného a vysoko odolného materiálu, ktorý je jednoduchý na údržbu. Všetky komponenty odšťavovača sú kompletne rozoberateľné a dajú sa umývať dokonca v umývačke, s výnimkou odoberateľnej pohonnej jednotky.

Značka ETA

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Dobre spracovaná stránka. Možnosť prevzatia v mieste bydliska v kamenných predajniach.

Overený zákazník,

Tovar došiel veľmi skoro, výhodná cena lepšia ako u ostatných ,odporúčam a nebáť sa objednávať

Overený zákazník,

Spokojný

Overený zákazník,