ETA Gustus 0128 90030

ETA | Kuchynské roboty | Kód: 23591
Novinka Odporúčané

Kuchynský robot je neodmysliteľnou súčasťou každej domácnosti. Tento užitočný pomocník vám v kuchyni ukáže, kto je tu pán. Príkon 1200 W, celokovové prevedenie vrátane prevodov.

Dostupnosť
Skladom u dodávateľa
Doručenie do 4 - 5 pracovných dní. Pre presný termín dodania nás neváhajte kontaktovať.
Pôvodná cena
349,00 €
Ušetríte
10,00 € (3%)
339,00 €
282,50 € bez DPH
Záruka: 2 roky

Nebaví vás mať kuchyňu zaplnenú mnohými spotrebičmi, keď každý zvláda len jednu funkciu a vo výsledku polovicu z nich nepoužívate, alebo zabudnete, že ich máte?

Veľmi výkonný robot GUSTUS MAXIMUS II ETA112890030 s motorom s príkonom 1200 W so stabilizátorom udržania nastavených otáčok aj pri veľkom zaťažení sa hodí do každej kuchyne. Jeden kuchynský robot s mnohými funkciami.

Nápomocný vám bude hlavne pri šľahanímieseníhnetenímixovanístrúhaní (krájaní, strúhaní, trhaní), mletí mäsaplnení údenínvýrobe mäsových trubičiek Kebbepretláčaní strojových cukroviniek aj tradičného a obľúbeného mletia maku.

Bohaté príslušenstvo

Kuchynský robot GUSTUS MAXIMUS II disponuje mnohými súčiastkami, ktoré vám uľahčia či už pečenie, alebo každodenné varenie najrôznejších pokrmov.

Pri kúpi nášho kuchynského robota obdržíte veľkokapacitnú nerezovú misu s držadlami o objeme 6 l vrátane priehľadného krytu s otvorom pre ľahšie plnenie surovín za chodu. Ďalej získate hnetací hák a sadu metiel na (šľahaniemiesenieflexi metlu na výrobu krémov a ľahkých ciest). Medzi ďalšie príslušenstvo, ktoré je súčasťou balenia patrí mlynček na mäso o priemere 54 mm (3 veľkosti mlecích doštičiek pre stredné, hrubé a veľmi hrubé mletie), nástavec na výrobu údenínnástavec na výrobu Kebbeformovač na cukrovinky, dostatočne veľkú násypku, praktický miagač a uvoľňovací kľúč), sklenený mixér 1,5 lnástavec na strúhanie so 4 strúhadlamimlynček na mak a kľúč pre jednoduché nastavenie optimálnej výšky nástavcov v mise.

Potrpíme si na kvalitu

Masívne celokovové prevedenie zaisťuje dlhú životnosť a dobrú stabilitu pri prevádzke. Planetárny systém miešania sa postará o kvalitnejšie a systematickejšie spracovanie obsahu nádoby. Robot GUSTUS MAXIMUS II tiež disponuje funkciou PULSE pre maximálne otáčky pri prevádzke. Určite oceníte aj plynulú reguláciu otáčok pre voliteľnú rýchlosť a intenzitu spracovania surovín. Metla na šľahanie s predĺženou pracovnou časťou zaistí efektívnejšie premiešanie surovín aj u stien misy.

Zároveň pre dokonalé premiesenie cesta alebo iných surovín máte možnosť nastavenia optimálnej výšky nástavcov odo dna misy čo určite oceníte pri spracovaní menšieho množstva surovín v mise.

Potešujúce doplnky

U kuchynského robota GUSTUS MAXIMUS II určite oceníte svetelnú signalizáciu indikujúcu pripojenie robota k elektrickej sieti, protišmykové nožičkybezpečnostnú tepelnú poistku aktivujúcu sa pri preťažení stroja a tiež bezpečnostný systém výkyvného ramena (umožňujúci jednoduchú výmenu pracovných nástavcov, manipuláciu vďaka aretačnej poistke pri odklopenej polohe a obsahujúcu poistku proti nechcenému spusteniu stroja v odklopenej polohe).

K robotu možno dokúpiť veľmi bohaté príslušenstvo – je len na vás, pre ktoré sa rozhodnete. Medzi dokúpiteľným príslušenstvom nájdete špeciálny hák na bezlepkové cesta, obilniny, strukoviny a ryžu, citrusovač, nástavec na výrobu zmrzliny, ľadových krémov a mrazených jogurtov, nástavec na strúhanie, lis na bobuľoviny, ovocie a zeleninu, formovač na cestoviny a mnoho ďalších. Jednotlivé časti nekovových dielov možno umyť v umývačke na riad.

Značka ETA

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Sme spokojní

Overený zákazník,

Bezproblémový a rýchly nákup aj s doručením

Overený zákazník,

maximálna spokojnosť

Overený zákazník,