ETA Delicca II 7149 90030

Eta | Domáce pekárne | Kód: 5989

Domáca plne automatická pekáreň s možnosťou 12 prednastavených programov vrátane výroby jogurtu alebo džemu

Dostupnosť
Nedostupné
Tovar je momentálne nedostupný, čaká sa na jeho naskladnenie.

Môžete využiť funkciu "Strážny pes", ktorý vás automaticky informuje na Váš e-mail v momente, keď bude tovar naskladnený.
155,00 €
129,17 € bez DPH

Domáca plne automatická pekáreň o príkone 850 W s možnosťou 12 prednastavených programov vrátane výroby jogurtu alebo džemu sa stane nepostrádateľným pomocníkom vo vašej domácnosti.

Chlieb, torty aj buchty

Domáca pekáreň ETA Delicca II vám umožní upiecť si domáci chlieb a to aj v bezlepkových variantoch. Tiež sa môžete tešiť na cesto bez zbytočnej práce a komplikovaného spracovávania. Plne automatická príprava zaisťuje predhrievanie, hnetenie, odpočinok, dostatočné kysnutie, kvalitné pečenie a následné udržovanie teploty - prihrievanie bez nutnosti vášho zásahu. Pekáreň Delicca II zvláda pečenie rôznych druhov chleba (slaný, sladký, biely, celozrnný alebo bezlepkový) a zhotovenie rozmanitých druhov cesta, džemov, marmelád, torty, koláčov, sušienok, sekanej, jogurtov a pod.

Vychytávky

Program VLASTNÝ umožňuje individuálne nastavenie jednotlivých fáz prípravy chleba. Nielenže si môžete zvoliť, ako veľký váš chlieb má byť (1 kg / 1,25 kg / 1,5 kg) , ale si tiež môžete zvoliť aj sfarbenie kôrky z 3 úrovní nastavenia a celkový čas spracovania. Ďalšou vychytávkou je funkcia „Zrýchlenie“ umožňujúca u vybraných programov skrátenie celkovej doby prípravy.

Kompaktné balenie

Súčasťou balenia sú aj 2 hnetacie háky, ktoré si poradia s vašim cestom, forma na pečenie s antiadhéznou povrchovou úpravou pre jednoduchú údržbu, odmerky, pohárik, háčik, veko so skleneným priezorom umožňujúcim jednoduchú kontrolu v priebehu prípravy a prehľadný displej so zobrazením stavu prípravy a času.

Ďalšie chytré funkcie

Domáca pekáreň Delicca II je vybavená akustickým signálom upozorňujúcim na možnosť pridania ďalších ingrediencií (s možnosťou jej deaktivácie), 15-hodinovým časovým spínačom s možnosťou odloženia štartu. Ďalej tiež disponuje funkciou automatického udržovania teploty (60 minút) po dokončení prípravy a pamäť pri výpadku elektrického prúdu. Ovládací panel pekárne sa po zapnutí automaticky zabezpečí funkciou „zámku“ proti nechcenej manipulácii.

12 prednastavených programov

1. KLASIK - je určený pre biely pšeničný a hnedý žitný chlieb, tiež pre chlieb ochutený bylinkami a hrozienkami.

2. RÝCHLY - je určený na rýchlu prípravu bieleho, pšeničného a žitného chleba. V tomto režime je chlieb menší a má hustý stred.

3. SLADKÝ - je určený na pečenie sladkých typov chleba s chrumkavejšou kôrkou než pri pečení s programom klasik.

4. CELOZRNNÝ - je určený na pečenie celozrnného chleba z múky s nízkym obsahom lepku.

5. BEZLEPKOVÝ - je určený na prípravu bezlepkového chleba.

6. CESTO - je určený na hnetenie/miešanie a následné kysnutie cesta bez pečenia. Na prípravu cesta môžete použiť rôzne suroviny pre rôzne druhy pečiva (napr. chlebové rohlíky, pizza, atď.).

7. HNETENIE - je určený iba na hnetenie cesta (bez kysnutia). Pri hnetení cesta môžete použiť rôzne suroviny pre rôzne druhy pečiva (napr. chlebové rohlíky, pizza, atď.).

8. TORTA - je určený na hnetenie/miešanie surovín (napr. na tortu, koláč), ktoré sa následne pečú po nastavený čas.

9. DŽEM - je určený na prípravu džemu alebo marmelády z čerstvého ovocia.

10. JOGURT - je určený na prípravu domáceho jogurtu.

11. PEČENIE - je určený na pečenie hnedého chleba, torty alebo sekanej.

12. VLASTNÝ - je určený pre individuálne nastavenie.

Domáca pekáreň je určite jeden domácich spotrebičov, ktorý keď raz vyskúšate, nedáte na neho už dopustiť. Ak však stále váhate, na našom blogu sme zhrnuli 10 dôvodov, prečo si domácu pekáreň zaobstarať.

Príslušenstvo

Forma na pečenie, dva hnetacie háky, odmerky, pohárik, háčik.

Predĺžená záruka

Na motor domácej pekárne ETA Delicca II sa vzťahuje bezplatná služba Predĺžená záruka. Po registrácii sa tak záruka na motor pekárne predĺži na 5 rokov. Predĺženú záruku si zaregistrujte TU.

Parametre:

Bezlepkové pečenie Áno

Displej áno

Max. kapacita 1500 g

Odložený štart Áno

Počet hnetacích hákov 2

Počet programov 12

Príkon 850 W

Nastavenie zafarbenia kôrky stredná

Nastavenie zafarbenia kôrky svetlá

Nastavenie zafarbenia kôrky tmavá

Pečenie bagiet Nie

Značka Eta

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

komunikácia výborná

Overený zákazník,

Всё отлично

Overený zákazník,

Perfektné

Overený zákazník,