ETA 6011 Twixer

Eta | Kuchynské spotrebiče | Kód: 19971
Dostupnosť
Skladom (8 ks)
K odoslaniu pripravené do 24 hodín od objednania (obvykle však ešte v deň objednania) .

U vás do 24-48 hodín od odoslania.
67,90 €
56,58 € bez DPH
Záruka: 2 roky

ETA TWIXER 6011 90000, strieborná

Mixér od spoločnosti ETA vás zaujme svojim elegantným kovovým prevedením a prehľadným ovládaním. Ponúka široké možnosti, od prípravy múčnikových ciest až po tvorbu krémových polievok, omáčok, lahodných koktejlov alebo na drvenie ľadu. Pod pokrievkou sa toho ale skrýva oveľa viac, než sa na prvý pohľad môže zdať. Sekajte, miešajte, drvte. Je len na vás, k čomu mixér využijete.

Studené aj teplé mixovanie

Do veľkej nádoby s objemom 1,75 litra s prehľadom vložíte dostatok surovín, aby výsledného jedla bolo dosť pre všetkých. Nádobka je tvorená z kvalitného a vysoko odolného skla, ktoré vydrží mixovanie potravín alebo tekutín s teplotou až 90 °C. Nemusíte sa preto báť, že by vám počas mixovania práve uvarenej zeleniny nádoba praskla.

Plynulá regulácia otáčok

S vysokým príkonom 1 000 W si prístroj poradí skutočne so všetkým. Ponúka vám plynulú reguláciu otáčok, takže si ľahko a presne určíte, akú konzistenciu má výsledný mix mať. Nižšie otáčky sú výbornou voľbou, ak chcete mať v zmesi hrubšie kúsky. Naopak čím vyššia rýchlosť, tým jemnejšie pyré vo výsledku dostanete.

Mixuje, seká, drví, mieša.

 

Nože z nerezovej ocele

Nože z nerezovej ocele zostanú ostré aj po dlhých rokoch používania, neustále teda budete mať istotu, že je o vaše potraviny postarané v tej najlepšej možnej miere a na výsledku si pochutí celá rodina.


 

Bezpečnostná poistka

Počas práce s prístrojom budete mať okolo seba nielen čisto, ale aj bezpečne. Veko s plniacim otvorom vám umožní pridávať suroviny alebo tekutiny rovno pri mixovaní, preto sa nebudete zdržiavať vypínaním a opätovným spúšťaním prístroja. Bezpečnostná poistka zabráni zapnutiu prístroja, pokiaľ všetky súčiastky nie sú správne nasadené, aby nedošlo k žiadnej nehode.

Značka ETA

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

rýchlosť dodania cena

Overený zákazník,

Kvalita a rychlost dopravy

Overený zákazník,

najlepšia cena veľmi rýchle dodanie

Overený zákazník,