ETA 2356 90010 E

Eta | Mraziak hore | Kód: 25112

Nerezová kombinovaná chladnička

Dostupnosť
Skladom (6 ks)
K odoslaniu pripravené do 24 hodín od objednania (obvykle však ešte v deň objednania) .

U vás do 24-48 hodín od odoslania.
529,00 €
440,83 € bez DPH
Príslušenstvo
+9,90 €
+9,90 €
Záruka: 2 roky

KOMBINOVANÁ CHLADNIČKA ETA235690010E

Nerezová kombinovaná chladnička ETA 2356 je dizajnovým spoločníkom, ktorého si zamiluje celá rodina. Povrch chladničky je opatrený úpravou proti otlačkom prstov, neustále tak bude radosť na ňu pozrieť. Nesklame vás však ani pohľad dovnútra – pokročilá beznámrazová technológia NO FROST ADAPT+ monitoruje chod chladničky a prispôsobuje jej prevádzku tak, aby potraviny vydržali čo najdlhšie čerstvé. Zároveň nedochádza k namŕzaniu stien ani potravín vo vnútri.

Aktuálnu teplotu vám prehľadne ukáže LED displej, ktorý slúži tiež na ovládanie – voliť môžete z niekoľkých prednastavených prevádzkových režimov a nastaviť teplotu pre chladničku a mrazničku zvlášť. Dokonalé uchovávanie potravín zaisťuje MULTIFUNKČNÁ ZÓNA, ktorá vám pomocou ovládača vo vnútri chladničky umožní nastaviť vami preferované využitie zásuvky. Poslúži buď ako FRESH ZÓNA s trvalou teplotou ľahko nad bodom mrazu (ideálne na uchovávanie mäsa a rýb) alebo ako zásuvka na ovocie a zeleninu. Interiér chladničky je osvetlený moderným LED svetlom, ktoré nielenže usporí energiu, ale predovšetkým má výbornú svietivosť.

Technológie v službách čerstvosti

Technológia NO FROST ADAPT+ prispôsobí na základe informácií zo zabudovaných senzorov prevádzku spotrebiča tak, aby zaistila maximálnu dobu čerstvosti potravín a zabránila teplotnému šoku aj predčasnému kazeniu potravín. Navyše už nemusíte tráviť hodiny pri ručnom odmrazovaní chladničky. Rovnomerná cirkulácia studeného vzduchu v chladničke aj mrazničke zabezpečuje, že steny vôbec nenamŕzajú. Pozitívne sa prejavuje tiež na celkovej spotrebe a znižuje hlučnosť spotrebiča.

Chytro a úsporne

Chladnička je vybavená moderným LED osvetlením, ktoré je o 90 % úspornejšie než klasická žiarovka, a navyše sa vyznačuje oveľa lepšou svietivosťou. Behom okamžiku tak budete mať o obsahu chladničky dokonalý prehľad. LED osvetlenie tiež prispieva k stálosti teploty vo vnútri, pretože na rozdiel od klasickej žiarovky nevytvára nežiadúce teplo. Oddelené ovládanie oboch častí umožňuje nezávisle nastaviť teplotu v chladničke aj mrazničke. Podmienky pre uskladnenie potravín sú ovládané elektronicky, elegantné dotykové ovládanie s LED displejom je jednoduché a intuitívne.

Energetickú úsporu a optimalizáciu výkonu pre rôzne situácie ponúkajú prednastavené režimy, ako je ECO alebo DOVOLENKA. Režim SUPER MRAZENIE oceníte po veľkých nákupoch zásob do mrazničky alebo pre rýchle zmrazenie letnej úrody zo záhradky.

Varovný signál upozorní na nezatvorené dvere, kvalita a čerstvosť vašich potravín tak nebude ohrozená. O svoje potraviny sa nemusíte báť ani v prípade náhleho výpadku prúdu – chladnička je totiž schopná uchovať ich v plne zmrazenom stave až 11 hodín.

Prémiový servis ETA

Nový majiteľ tejto chladničky získa balíček prémiových služieb, vďaka ktorému sa môže na svoj nový spotrebič 100% spoľahnúť a starosti nechať na iných. Prémiový servis zahŕňa Predĺženú záruku 5 rokov na kompresor, zrýchlený servis, ktorý garantuje nadštandardne rýchly servisný zásah maximálne do 2 pracovných dní od nahlásenia reklamácie na zákaznícku linku. Tá je k dispozícii 7 dní v týždni nielen pre hlásenie reklamácií, ale tiež poskytne technickú podporu.

(*) Podmienky služby Predĺženej záruky sú špecifikované na www.eta.sk/predlzena-zaruka (**) Podmienky Zrýchleného servisu sú špecifikované na www.eta.sk/servis

 Informačný list

Parametre:

Antibakteriálna úprava Nie

Automatické odmrazovanie chladničky a mrazničky (NoFrost)

Beznámrazová Áno

Doba skladovania pri poruche 11 hod.

Hviezdičkové označenie mraziaceho priestoru ****

Klimatická trieda ST

Klimatická trieda N

Klimatická trieda SN

Mraziaci výkon 6 kg/24 hod

Nulová zóna (0-3°C) Áno

Objem celkom 347 l

Objem chladničky 243 l

Objem mrazničky 104 l

Počet oddelených priestorov v mrazničke 3

Typ chladničky s mraziacim priestorom

Oddelená regulácia Áno

Spotreba energie 0.695 kWh

Spotreba energie za rok 254 kWh/rok

Superchladenie Nie

Supermrazenie Áno

Typ voľne stojaci

Konštrukcia chladničky kombinovaná

Umiestenie mraziaceho priestoru mraznička dole

Umiestenie vstavania nie je vstavaná

Zmena otvárania dverí Áno

Varovný signál Áno

Dávkovač vody Nie

Odhadované náklady chladenia za 1 rok 53 EUR

Odhadované náklady chladenia za 5 rokov 267 EUR

Odhadované náklady chladenia za 10 rokov 533 EUR

Displej Áno

Výrobník ľadu Nie

Hlučnosť pri chladení 40 dB

Farba chladničky nerez, inoxLook

Výška chladničky 195 cm

Šírka chladničky 60 cm

SMART Nie

Typ osvetlenia LED

Držiak na fľaše Áno

Prázdninový režim Áno

Ochrana proti odtlačkom prstov Áno

Retro chladničky Nie

Hĺbka chladničky 67 cm

Pripojenie na vodu Nie

Energetická trieda 2021 E

K STIAHNUTIU

ETA235690010E-energetic ky_stitek.jpg

 Návod k obsluhe

Značka ETA

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Som veľmi spokojná, tovar dorazil rýchlo, v poriadku na zasielkovnu. Bolo nám umožnené si tovar prezrieť pred prevzatím,keďže šlo o tv prijímač.

Overený zákazník,

Som spokojná

Overený zákazník,

dobrá a rýchla komunikácia

Overený zákazník,