ETA 154890000F

ETA | Skriňové | Kód: 25087
Doprava zadarmo
Dostupnosť
Skladom
K odoslaniu pripravené do 24 hodín od objednania (obvykle však ešte v deň objednania) .

U vás do 24-48 hodín od odoslania.
429,00 €
357,50 € bez DPH
Záruka: 2 roky

Doplňte kapacitu svojej chladničky o extra spotrebič. ETA vám ponúka samostatnú mrazničku s extra veľkou kapacitou 226 litrov. Takýto objem je výbornou voľbou aj pre väčšie rodiny s viacerými deťmi. Do mrazničky sa ľahko uskladní mäso, ovocie, zelenina, ryby, bylinky, miestečko sa nájde aj pre mrazené zmrzliny alebo polotovary, z ktorých sa v rúre pripraví chutná a rýchla večera.

Technológia NO FROST k rovnomernej cirkulácii vzduchu

Mraznička je vybavená beznámrazovou technológiou NO FROST. S jej pomocou nezamŕzajú nielen steny, ale predovšetkým nedochádza k tvorbe kryštálikov ľadu v potravinách. Už nikdy nebudete musieť strácať čas ručným odmrazovaním. V mrazničke dochádza k rovnomernej cirkulácii studeného vzduchu, ktorý zabraňuje zamrazenie stien a potravín a zároveň znižuje hlučnosť spotrebiča. Ak si prajete ušetriť, iste oceníte prednastavené režimy, ktoré ponúkajú optimalizáciu výkonu a energetickú úsporu.

Interiér je členený šiestimi šuplíkmi, z nich štyri sa dajú úplne vysunúť, zvyšné dva majú výklopné predné dvierka. Teplotu v spotrebiči jednoducho ovládate využitím LED displeja umiestneného v hornej časti mrazničky.

Potraviny vo výbornej starostlivosti

Ak ste napríklad nakúpili veľké množstvo čerstvého mäsa, príde vám vhod prednastavený režim SUPER MRAZEZNIE. Pri jeho aktivácii dochádza k nárazovému zvýšeniu výkonu mrazničky. Po zamrazeniu potravín prepne spotrebič do režimu ECO, ktorý optimalizuje výkon a spotrebu.

Vydržia bez prúdu

Už naďalej sa nebudete musieť báť, že sa vám jedlo v mrazničke rozmrzne a skazí, ak dôjde k poruche či neplánovanému výpadku prúdu. Mraznička je schopná udržať stálu teplotu v interiéri a potraviny teda plne zamrazené až po dobu 10 hodín.


 

Kľúčové vlastnosti:

Beznámrazová technológia NoFrost: rovnomerná cirkulácia studeného vzduchu v mraziacom priestoru zabezpečuje to, že steny vôbec nenamŕzajú. Pozitívne sa prejavuje aj na celkovej spotrebe a znižuje hlučnosť spotrebiča

Režim SUPER MRAZENIE: nárazovo zvýši výkon mrazničky

Režim ECO: optimalizácia výkonu a spotreby

Úsporné LED osvetlenie

ETA vám ponúka samostatnú mrazničku s extra veľkou kapacitou 226 litrov.

 

Servis od spoločnosti ETA 

Nakoľko spoločnosť ETA svojim výrobkom dôveruje, ponúka k mrazničke ETA 154890000F balíček prémiových služieb. Jej súčasťami sú predĺžená záruka 5 rokov na kompresor, zákaznícku linku, ktorá je v pohotovosti 7 dní v týždni a zrýchlený servis. Ten spočíva v rýchlom servise maximálne do dvoch dní od nahlásenia reklamácie na zákaznícku linku.  

 

Rozmery výrobku
Šírka výrobku 59,5 cm
Výška výrobku 155,5 cm
Hĺbka výrobku 65,2 cm
Hmotnosť výrobku 62 kg
Značka ETA

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Spokojnosť s dodaním tovaru aj ústretovosť obchodu

Overený zákazník,

Velmi dobra komunikacia, ochotny a prozakaznicky pristup

Overený zákazník,

výborná komunikácia extrémne rýchle dodanie

Overený zákazník,