De Dietrich DOP8574A

DE DIETRICH | Kód: 25273
Dostupnosť
Skladom posledný kus
Posledný kus na predajni

Doručenie do 24-48 hodín.
1 439,00 €
1 199,17 € bez DPH

Teplovzdušná rúra s plne automatickým pečením CHEF, nízkoteplotným pečením a pyrolýzou

Farebné prevedenie Absolute Black v kombinácii antracitu, čierného skla a medi

Inituitivné ovládánie  s 5“ farebným TFT displejom so symbolmi

12 funkcií pečenia  rúry vrátane Multifunkcie+ a pečenie chleba

Režim Chef s vlhkostným čidlom Perfect Sensor: automatické pečenie pro 9 druhov jedál

Kulinárský sprievodca pro 35 druhov pokrmov, režim nízkoteplotného pečenia pre 10 druhov pokrmov

Funkcie Sušenia a Sabat

3 úrovne automatického pyrolytického čistenia  vrátane PyroExpress 59 min.

Pomalé dotváranie a otváranie dverí rúry SOFT CLOSE / DROP DOWN, chladné dvierka rúry COLD DOOR so 4 sklami

Variabilný  gril s 4 stupnami výkonu, objem rúry 73 l

Príslušenstvo : šesťúrovnové vodiace  rošty, teleskopický výsuv plechu, 2 plné a 2 polovičné rošty, hlboký plech

MULTIFUNKCIA PLUS

Kombinovaný ohrev a Teplovzdušné pečenie, výhradne pre De Dietrich.

Medzi mnohými funkciami Multifunkcie Plus vynikajú dve z nich: Kombinovaný ohrev a Teplovzdušné pečenie. Funkcia kombinovaného ohrevu bola navrhnutá pre pečenie vlhkým teplom, vhodným na prípravu slaných koláčov, Quiché alebo pizze. Ohrevné teleso, ktoré je umiestnené okolo ventilátora, zaisťuje rovnomerný ohrev pokrmu.
Funkcia teplovzduchu je jedinečná pre uchovanie jemnej štruktúry bieleho mäsa, vône a chuti pokrmov pripravovaných v alobale. Umožňuje piecť rôzne pokrmy v troch úrovniach naraz pri súčasnom zachovaní individuálnej vône každého z nich.

NÍZKOTEPLOTNÉ PEČENIE

Program pre automatickú prípravu jemných a šťavnatých mias.

Nové rúry De Dietrich patrí medzi technologickú avantgardu. Sú opatrené všetkými nástrojmi nevyhnutnými pre vytváranie majstrovských kulinárskych diel. Tento jemný, rovnomerný a konzistentný spôsob pečenia pri teplotách nižších ako 100 ° C často používajú špičkoví kuchári a je ideálny pre prípravu obzvlášť jemného a chutného mäsa. Obsluha programu je veľmi jednoduchá. Je treba len zvoliť si pokrm: ružové alebo dobre upečené jahňacie, pečené teľacie, pečené hovädzie steak v obľúbenej úprave, rare či well-done, pečené bravčové mäso, kuracie mäso, malé i veľké celé ryby, jogurt atď. Rúra následne automaticky pripraví jedlo podľa vašej požiadavky.

Niektoré rúry majú k dispozícii špeciálny rošt, ktorý mäso udrží nad podložkou a zabezpečí dokonalú cirkuláciu teplého vzduchu, kedy mäso nie je treba otáčať.
Čas pečenia je dlhý, ale veľmi mierny. Na konci pečenia sa u niektorých programov spustí automaticky program udržiavanie teploty pokrmu, čo umožní, aby mäso zostalo krehké.
Nízkoteplotné pečenie umožňuje, aby sa mäso upieklo rovnomerne a pritom ostalo šťavnaté. Pri tomto programe sa znižuje odparovanie vody a tým tiež znečistenie stien rúry. Je možné ho tiež použiť na prípravu tradičných jogurtov.
• Pri príprave pokrmu teplota nemá klesnúť pod 73 ° C a stúpnuť nad 100 ° C.
• Pomalé pečenia sa programuje pre rôzne typy pokrmov, ktoré môžu mať úplne odlišné parametre nastavenia (vykurovacie telesá, teplota určená na ražnenie).
• Upozornenie: Podľa zvolenej nádoby sa teplota v rúre v prvých fázach pečení môže zvýšiť až na 275 ° C (predohrev).

Priebeh jednotlivých fáz nízkoteplotného pečenia
Fáza 1:
V závislosti na výbere receptu, cca 20 min. V tejto fáze sa spúšťa silný gril s ventiláciou a je nastavená teplota 270 ° C. Teplota vo vnútri rúry však závisí od nastaveného programu a je prispôsobená druhu pokrmu.
Fáza 2:
V druhej fáze sa vykurovacie telesá vypínajú a teplota postupne klesá.
Fáza 3:
Rúra udržuje teplotu určenú zvolenú predvoľbou receptu (medzi 70 až 100 ° C).

SPRIEVODCA PEČENÍM

Sprievodca pečením De Dietrich má možnosť voľby až z 93 receptov. Je zaručená vysoko odborná príprava pokrmov.

Po výbere vopred naprogramovaného receptu a vložení hmotnosti potraviny rúra automaticky určí vhodný režim prípravy a taktiež ideálnu teplotu a čas potrebný na pečenie s presnosťou na minúty. Pokiaľ ide o pomoc s vašimi kulinárskymi výtvormi, máte k dispozícii ozajstného odborníka.

VARIABILNÝ GRIL

Až 4 nastavenia výkonu.

Pre dokonalú prípravu niektorých pokrmov je potreba veľa práce. Modulácia výkonu grilu vám zakaždým pomôže oveľa ľahšie dosiahnuť žiadaný výsledok.

FUNKCIA SUŠENIA

Sušenie je vhodné pre zvýšenie trvanlivosti niektorých potravín, bylín, húb apod. Správnym usušením prehĺbite intenzitu chutí a vôní.

De Dietrich vo svojich nových rúrach prináša funkciu, v dnešnej dobe takmer nepostrádateľnú. Proces dehydratácie vám umožní sušenie veľkého množstva rôznych potravín vrátane aromatických bylín, ovocia a zeleniny pri dokonale riadenej teplote medzi 60 ° C a 80 ° C. Tým, že zabraňuje vytváraniu baktérií, umožňuje uchovať produkty po niekoľko mesiacov a používať ich kedykoľvek budete chcieť. Šetrné sušenie dokáže uchovať tiež esenciálne prvky, ako vitamíny a minerály.

FUNKCIA SABAT

Programovateľný režim pre objavný spôsob použitia rúry.

Ponukou troch nových rúr s funkciou Sabat De Dietrich vstupuje do novej oblasti kulinárskych výziev. Tento programovateľný režim umožňuje samostatnú prevádzku rúry počas 25 hodín alebo v prípade potreby až 75 hodín. Rúra si sama stráži konštantnú teplotu 90 ° C. Pokrm sa varí alebo udržiava v teple, bez potřeby rúru akokoľvek nastavovať. Svetlo ostáva stále rozsvietené, aj keď sú dvierka zatvorené.

OVLÁDACÍ PANEL EPICURIEN

Programátor pre pôžitkárov

Používa rovnaké rozhranie, ako programátor Connaisseur. V mnohých podponukách sa pohybujete pomocou podobného otočného voliča. Každá dostupná funkcia a recept je schématicky zobrazený na obrazovke s detailnými a presnými ilustráciami, ktoré uľahčujú čítanie a pochopenie obsahu.

PYRO-CONTROL

Rúra automaticky určí dĺžku pyrolýzy podľa stupňa znečistenia.

Rúra vie strážiť počet cyklov pečenia vrátane intenzity pečenia a sama navrhne dĺžku pyrolytického cyklu v závislosti na predpokladanom stupni znečistenia.

 

AUTOMATICKÉ PEČENIE CHEF

Automatická príprava až 15 typov pokrmov exkluzívne pre De Dietrich. Plne automatické pečenie, ľahké programovanie.

Funkcia" "Chef" "umožňuje prípravu Vášho najobľúbenejšieho pokrmu v plne automatickom režime.

Postačí len vybrať z menu funkcie príslušný pokrm, vložiť ho do rúry na správnu pozíciu, nastaviť hmotnosť a spustiť pečenie. Exkluzívna technológia De Dietrich zaistí automatický režim pečenia, ideálnu teplotu a správny čas prípravy. Teplotné a vlhkostné čidlo stráži proces pečenia a poskytuje spätnú väzbu elektronickému regulátoru, čím je zaistená dokonalá príprava jedla.

PEČENIE CHLEBA

Automatická funkcia pečenia chleba Vám umožní pripraviť čerstvé pečivo kedykoľvek budete chcieť.

S multifunkčnou rúrou od De Dietrich je pečenie chleba veľmi jednoduché a zvládne ho skutočne každý! Vizuálny programátor disponuje jednoduchou, intuitívnou farebnou obrazovkou, stačí zvoliť program na pečenie chleba, zatočiť ovládačom, potvrdiť zatlačením a už pečiete – Le Twist – Le Click – Le Cook!

DOTYKOVÉ OVLÁDANIE S OTOČNÝM VOLIČOM

Moderný dotykový ovládač v kombinácii s veľkým otočným gombíkom.

Nový dizajn ovládania spotrebičov umožňuje ľahkú voľbu funkcií jednoduchým dotykom na citlivý dotykový spínač. Výber sa vykonáva otočením veľkého, pohodlne a ľahko ovládateľného gombíka.

 

PYROEXPRESS 59 MIN

Rýchla a úsporná forma pyrolýzy.

Výrobca pre Vás vyvinul novú - rýchlejšiu a úspornejšiu - formu pyrolytického čistenia. Funkcia dokáže efektívne zužitkovať zvyškové teplo predchádzajúceho cyklu pečenia na expresné (59 minút) vyčistenie vnútorných priestorov s dokonalým výsledkom čistenia pri 50% úspore elektrickej energie!

PERFECT SENSOR TROUBY

Jedinečné teplotní a vlhkostní čidlo Perfect Sensor v troubách De Dietrich

Jedinečná technologie elektronického čidla Perfect Sensor je pevně spjata s režimem automatického pečení Chef v troubách De Dietrich. Tento vysoce citlivý elektronický senzor průběžně analyzuje teplotu a úroveň vlhosti uvnitř trouby a upravuje dobu pečení tak, aby bylo dosaženo opravdu perfektních výsledků.

COLD DOOR

Technológia umožňujúca udržať vonkajší povrch dvierok chladný.

Pyrolytické rúry sú opatrené hrubšími celoskleněnými dvierkami so 4 sklenenými panelmi a ventiláciou. Vďaka tejto jedinečnej konštrukcii teplota na vonkajšej strane dvierok nikdy nedosiahne prahu bolesti:

maximálne 40 ° C v strede dvierok počas pyrolýzy,

maximálne 65 ° C v najteplejšom mieste dvierok počas pyrolýzy,

maximálne 30 ° C v strede dvierok počas pečenia.

Vďaka celosklenenému vnútornému povrchu a ľahko rozoberateľnej konštrukcii je možné dvierka dokonale vyčistiť, aby boli opäť ako nové.

PYRO-TURBO

Čistenie vnútorného priestoru rúry prostredníctvom tepelného rozkladu nečistôt a tukov.

Spotrebič označený týmto symbolom disponuje najmodernejším systémom samočistenia rúry, tzv. Pyrolytickým programom. Pri pyrolýze sa teplota vo vnútri rúry postupne zvýši až na 500 ° C, kedy pri takto vysokej teplote dôjde k odstráneniu mastnoty, cukrov a ďalších nečistôt. Pyrolytické čistenie predchádza zanášaniu rúry nečistotami a tým zvyšovaniu spotreby energie pri pečení, alebo nerovnomernému pečeniu.

Komfortné pyrolytické čistenie ZVLÁDNE STAROSTLIVOSŤ O VAŠU RÚRU ÚPLNE SAMOSTATNE

Unikátny 100% cyklus čistenia poskytuje neprekonateľné výsledky.

Spustite funkciu pyrolýza a nechajte rúru pracovať: teplota postupne narastá až na 500 ° C, pri ktorých sa odstránia cukry, mastnota a ďalšie nečistoty.

2 úroveň čistenia: štandardné (pre bežné / silnejšie znečistenie) alebo Eco (pre mierne znečistenie)

Predchádza postupnému zvyšovaniu spotreby energie pri pečení.

Pri všetkých rúr s označením BXP A FP

SOFT CLOSE

Tento dômyselný systém zabezpečí jemné a brzdené automatické privretie dvierok rúry bez nepríjemného zvuku.

Špeciálny mechanizmus dvierok zaisťuje ich pomalé zatvorenie. Rúru tak ľahko zatvoríte aj bez uchopenia rukoväte rukami a takmer nehlučne.

  Certifikát 4 ročnej predlženej záruky po online registrácii tu.(potrebná registrácia do 30 dní od kúpy)

Parametre:

Základné parametre

Typ rúry: Multifunkcia plus

Farba rúry: Čierna

Objem (l): 73

Displej: Dotykový farebný displej s popismi

Typ ovládania rúry: Dotykové ovládanie s otočným voličom

České menu rúry: Áno

Energetická trieda rúry: A+

Celkový príkon (W): 3 385

Príkon grilu (W): 2 100

Čistenie: Pyrolytické

Vnútorný povrch: Pyro-Clean smalt

Celosklenené dvere: Áno

Počet vrstiev skiel dvierok rúry: 4

Rozoberateľné sklá dverí: Áno

Svetlo spínané otvorením dverí: Áno

Napájanie: 220-240 V / 50 Hz / 16 A

Prívodný kábel rúry: Bez koncovky

Programy

Spôsob pečenia: Multifunkcia PLUS

Počet funkcií Expert: 12

Programy asistovaného pečenia: Teplovzdušné pečenie, Konvenčný ohrev s ventilátorom, Konvenčný ohrev, ECO pečenie, Gril s ventilátorom, Spodný ohrev s ventilátorom, Variabilný gril, Udržiavanie v teple, Rozmrazovanie, Chlieb, Sušenie, Sabat

Sprievodca pečením: 35 druhov pokrmov

Programy ICS (Chef): 9 druhov pokrmov

Nízkoteplotné pečenie: 10 druhov pokrmov

Sušenie potravín: Áno

Sabat: Áno

Pečenie chleba: Áno

Teplovzdušné pečenie: Áno

Pyrolytické čistenie: Pyrocontrol - 3 úrovne vr. PyroExpress 59 min

Funkcie

Pyrocontrol: Áno

Booster: Áno

Systém Auto Stop: Áno

Cold Door: Áno

Soft Close: Áno

Odporúčanie umiestnenia v rúre: Áno

Odporúčanie teploty: Áno

Príslušenstvo

Bočné vodiace rebrinky: 6 úrovní - chrómované vyhotovenie

Teleskopický výsuv: 1x

Bezpečnostný rošt s rukoväťou: 2

Polovičná rošt na polievanie (ks): 2

Plech 45 mm: 1

Rozmery a hmotnosť

Rozmery na zabudovanie (V x Š x H cm): 58,5 x 56 x 55

Vonkajšie rozmery s rukoväťou (V x Š x H cm): 59,2 x 59,2 x 60,9

Rozmery v obale (V x Š x H cm): 67 x 64 x 66

Hmotnosť netto / brutto (kg): 36,6/38

 

Značka De Dietrich

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Výborný

Overený zákazník,

Dobre nám v obchode poradili a chladničku rýchlo doručili. Obchod odporúčam.

Overený zákazník,

Rýchla dodávka a seriózne jednanie

Overený zákazník,