Braun HD550

BRAUN | Fény | Kód: 3569-3609
Dostupnosť
Nedostupné
Tovar je momentálne nedostupný, čaká sa na jeho naskladnenie.

Môžete využiť funkciu "Strážny pes", ktorý vás automaticky informuje na Váš e-mail v momente, keď bude tovar naskladnený.
41,90 €
34,92 € bez DPH
Záruka: 2 roky

CHARAKTERISTIKA:

Všetky sušiče vlasov Satin Hair optimálne koordinujú distribúciu tepla, prúdenie vzduchu a rýchlosť sušenia pri každom nastavení s cieľom dosiahnuť šetrnú, ale zároveň efektívnu teplotu sušenia – schválené DWI, nezávislým nemeckým inštitútom pre výskum vlákien. Sušiče s technológiou DrySafe na každodenné použitie.

ROZMANITÉ ÚČESY:

Rovné vlasy - Rovné, štýlové účesy pôsobia najkrajšie, keď sú vlasy nádherne lesklé. Používajte sušič Braun Satin Hair 5 s vyrovnávacou kefou. Každý prameň jemne potiahnite a vyfúkajte od korienkov až po končeky. Pre extra objem nadvihnite vlasy pri korienkoch a počas sušenia ich opatrne ťahajte hore.

Objem - Vlnité vlasy sú krásne – keby nebolo zauzlení a rozstrapatených končekov. Sušič vlasov Braun Satin Hair 5 pomáha skrotiť vaše pramene a dosiahnuť prirodzený vlnitý alebo rovný účes. Hrebeňový nadstavec ľahko prechádza vlasmi, zbavuje ich zauzlení a zanecháva ich lesklé a na pohľad zdravé a krásne.

Precíznosť - Získajte precízne upravený účes! Smerová dýza sušiča Braun Satin Hair 5 nasmeruje prúd vzduchu presne tam, kde to práve potrebujete, takže získate rýchle a presné výsledky úpravy účesu. Majte svoj účes pod kontrolou a zmiernite výskyt rozstrapatených vlasov s chirurgickou presnosťou.

ÚŽASNÁ OCHRANA VLASOV:

Sušenie bez vzniku statickej elektriny - Jedinečná iónová technológia od Braunu produkuje silný prúd saténových iónov, ktoré obalia každý jeden vlas. Táto pokroková ionizačná funkcia pôsobí počas sušenia vlasov ako prirodzený zvlhčovač, ktorý znižuje výskyt rozstrapatených vlasov a statickej elektriny a vaše vlasy zanecháva nádherne lesklé a hebké.

Ochrana proti prehriatiu - Zadná strana sušiča Braun Satin Hair 5 má 20-stupňový sklon, ktorý zabraňuje upchatiu filtra vlasmi a tak predchádza prehriatiu sušiča. Je to jednoduchý, ale dômyselný dizajn, ktorý znamená veľa pre zdravie vašich vlasov.

Proti vysušovaniu vlasov - Vďaka technológii ideálne nastaveného rozptyľovania vzduchu sušič Braun Satin Hair 5 distribuuje horúci vzduch rovnomerne, aby vaše vlasy usušil efektívne a bez vysušovania. Funkcia ochrany proti vysušovaniu vlasov zabraňuje vzniku prehriatych miest a dbá o to, aby vlasy zostali zdravé a lesklé.

Proti lámavosti vlasov - Dômyselný sieťový filter na zadnej strane sušiča Braun Satin Hair 5 pomáha zabraňovať lámaniu vlasov. Vlasy chráni pred vtiahnutím a zachytením vo vnútri prístroja. Vďaka tomu je úprava vlasov ešte bezpečnejšia. Filter môžete navyše pohodlne zložiť a vyčistiť.

Ergonomický dizajn - Váha sušiča Braun Satin Hair 5 je optimálne vyvážená, aby sa ľahko a pohodlne používal. Sušič Braun Satin Hair 5 sa vo vašich rukách stáva vaším perfektným pomocníkom bez ohľadu na to, či chcete dodať vlasom objem pri korienkoch alebo použiť smerovú dýzu na precíznu úpravu účesu.

JEDNODUCHÁ ÚPRAVA VLASOV: 1900 W - Taký výkonný a zároveň taký šetrný: s výkonom 1900 W sa sušič Braun Satin Hair 5 pýši skvelou účinnosťou pre efektívne a zdravé sušenie vlasov. Doprajte si skvelú úpravu účesu, ktorá nepoškodí vaše vlasy, a zdravé, lesklé vlasy pre akýkoľvek účes, ktorý si vyberiete. 3 stupne teploty a 2 rýchlosti prúdenia vzduchu - Vaše vlasy sú jedinečné. Braun to vie, a preto má sušič Satin Hair 5 tri stupne teploty a dve rýchlosti prúdenia vzduchu, aby sa prispôsobil potrebám a požiadavkám vášho typu vlasov a vašim nárokom na úpravu účesu. Nastavte teplotu a rýchlosť vzduchu jednotlivo a získajte úžasné výsledky úpravy účesu, ktoré vašim vlasom pristanú.

Studený vzduch - Spevnite svoj účes! Stlačením tlačidla studeného vzduchu na niekoľko sekúnd sa vaše vlasy ochladia a účes sa spevní. Studený vzduch navyše pomáha vlasy chrániť, keďže teplo sa vo vlasoch neudrží dlhšie, než je potrebné. Žiadny horúci vzduch, len dlhotrvajúci účes.

Snímateľný filter - Patentovaný filter chráni systém prúdenia vzduchu pred nečistotami. Môžete ho ľahko vyčistiť tak, že ho zložíte, prípadne ho môžete nechať na mieste a utrieť do čista. To zaistí dlhšiu životnosť vášho sušiča.

TECHNICKÉ DETAILY A VLASTNOSTI:

Skvelá ionizačná funkcia - Znižuje výskyt rozstrapatených vlasov a statickej elektriny pre prirodzenú hebkosť a lesk vlasov.

Jedinečný 20° uhol filtra - Zabraňuje upchatiu filtra na ochranu sušiča pred prehriatím.

Technológia ideálne nastaveného rozptyľovania vzduchu - Zaručuje rovnomernú distribúciu tepla.

Osobitne navrhnutý sieťový filter (snímateľný) - Zabraňuje nasatiu vlasov, aby nedochádzalo k ich lámaniu.

Ergonomický dizajn - Pre pohodlnú manipuláciu.

Technológia DrySafe na bezpečné sušenie vlasov 

Nadstavce na vyrovnávanie vlasov

Stupne teploty/rýchlosti prúdenia vzduchu: 3/2

Studený vzduch

  • Výkon (W): 1900
  • Dĺžka sieťového kábla: 2 m

Slučka na zavesenie

Farba: čierna

 

Značka BRAUN

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

na prvy krat vynikajuce ochota komunikacia a rychlost dorucenia na druhy den kedze sa mi pokazil mrazak odporucam

Overený zákazník,

Ja som bola veľmi spokojná...objednala som si v jeden deň a už druhý deň som si mohla balík vyzdvihnúť.. :) Vyzdvihnutie bolo jednoduché a hlavne rýchle :)…

Overený zákazník,

Rychla dorucenie

Overený zákazník,