BEKO BIM 22301 X

BEKO | Rúry | Kód: 17786
Vystavený kus
Dostupnosť
Skladom
K odoslaniu pripavené do 24 hodín od objednania (obvykle však ešte v deň objednania) .

U vás do 24-48 hodín od odoslania.
Pôvodná cena
229,00 €
Ušetríte
10,00 € (4%)
219,00 €
182,50 € bez DPH
Dopravné služby
Záruka: 2 roky

Vstavaná rúra
Typ rúry Multifunkčná
Objem rúry 71 l
farba Nerez, Farba panelu Nerez

Vstavaná multifunkčná rúra BIM 22301 X od spoločnosti Beko je zhotovená v elegantnom čiernom dizajne. Očarí vás svojím dokonalým parným čistením a zaujme širokou ponukou 8 programov na pečenie. Kúpte si túto multifunkčnú rúru a vytvorte si z pečenia svoj nový koníček – zamilujte si pečenie všemožných sladkých pochúťok, rôznych druhov mäsa a zemiakov.

Skvelé možnosti

Jednoducho spracovaný ovládací panel na prednej strane je intuitívny a veľmi rýchlo sa s ním naučíte pracovať. Objem spotrebiča 71 litrov vám poskytne dostatok priestoru pre pečenie nielen chutných buchiet a koláčov, ale aj celého kurčaťa alebo husi. Vďaka takzvanému 3D pečeniu, ktoré aktivuje všetky vykurovacie telesá a ventilátor pre viacrozmernú distribúciu tepla, môžete piecť dokonca aj viac vecí súčasne a ich chuť ani vôňa sa vzájomne neovplyvní. Samozrejmosťou je teleskopický výsuv a bezpečnostná detská poistka.

Príslušenstvo:

  • 2× plech na pečenie
  • 1× rošt
Parádna voľba do každej modernej kuchyne.

 

 

Dvere Soft Close

Automatické dovieranie sklenených dverí Soft Close zaistí, že proces zatvorenia sa uskutoční v úplnom tichu, a nič vás tak nebude rušiť pri sústredení. Dokonca je možné na dvierka položiť pekáč s jedlom.

 

 

 Clean Zone

Čistenie snáď nikdy nebolo jednoduchšie. Dvierka rúry je možné čistiť bez akýchkoľvek chemických čistiacich prostriedkov. Špeciálna nanoúprava vnútorného trojitého skla ide vyčistiť jednoducho a rýchlo – stačí len použiť navlhčenú handru a dvierka sa budú lesknúť ako nové v priebehu niekoľkých minút.

 

 Energetická trieda A

Multifunkčná rúra vám okrem svojich skvelých programov a funkcií ponúka tiež kvalitné osvetlenie. Budete tak mať prehľad o každom kúte vašej rúry. Navyše sa radí do jednej z energeticky najúspornejších tried vôbec. Šetrí tak nielen životné prostredie, ale aj vašu peňaženku.

 

 

 3D pečenie

Vďaka takzvanému 3D pečeniu, ktoré aktivuje všetky vykurovacie telesá a ventilátor pre viacrozmernú distribúciu tepla môžete piecť dokonca až tri jedlá súčasne a ich chuť ani vôňa sa vzájomne neovplyvnia.

Značka BEKO

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty