Beko WUE 6512 CSX0

Doprava zadarmo Vystavený kus

Voľne stojaca automatická práčka s predným plnením Beko WUE 6512 CS X0 je určená na 6 kg bielizne.

Predaj skončil

Beko WUE 6512 CS X0, biela

Voľne stojaca automatická práčka s predným plnením Beko WUE 6512 CS X0 je určená na 6 kg bielizne. Je maximálne úsporná, pýši sa zaradením v energetickej triede A+++. Vybavená je Hi-Tech vykurovacím telesom, ktoré je chránené proti korózii a usadzovaniu vodného kameňa. V porovnaní s ostatnými vykurovacími telesami má oveľa dlhšiu životnosť, čím zaručuje dlhodobé a efektívne využitie spotrebiča. Maximálna rýchlosť odstreďovania je 1 000 ot./min a poteší vás tiež nízka hlučnosť, ktorá pri praní dosahuje 63 dB a pri odstreďovaní 75 dB.

Perfektné programy, zaujímavé funkcie 

Práčka je vybavená 15 programami, takže nebudete mať problém vždy vybrať ten najlepší na vašu bielizeň. Patrí medzi ne napr. Bavlna, Bavlna Eco, Syntetika, Spodná bielizeň, Mini/Mini14, Vlna, Jemné, Tmavé/Džínsy alebo Outdoor/Šport. Špeciálne funkcie vám ponúknu možnosť zvoliť predpierku, odstraňovanie zvieracej srsti alebo program na čistenie bubna. Nechýba funkcia odloženého štartu, s ktorou naplánujete začiatok prania až o 19 hodín. Všetko si nastavíte na prehľadnom ovládacom paneli v českom jazyku.

 


 

Kľúčové vlastnosti:

  • Voľne stojaca práčka s predným plnením v energetickej triede A+++
  • Nerezový bubon s AquaWave je určený na 6 kg náplne
  • O vašu bielizeň sa šetrne, a pritom efektívne postará 15 programov
  • S odloženým štartom naplánujete začiatok prania až o 19 hodín
  • Úzky model práčky zapadne aj do malých kúpeľní

Na perfektne vypranú bielizeň.

  

Šetrné pranie bez poškodenia

Špeciálna vnútorná konštrukcia bubna AquaWave sa šetrne postará aj o chúlostivú bielizeň a poskytne jej profesionálnu starostlivosť.

  

 

 

Čistenie bubna práčky

Program na čistenie bubna DrumClean pomocou rýchlych a prudkých pohybov vody s teplotou 70 °C odstráni zvyšky pracieho prostriedku a aviváže. Práčka sa tak spoľahlivo postará o vašu čistú bielizeň aj o svoju čistotu.

 

 

Rýchlo vypraná bielizeň

Prací program Denný Express prichádza so skvelým riešením v situáciách, kedy potrebujete bielizeň rýchlo vyprať. Trvá len 28 minút. Pranie pri teplote 30 °C je vhodné na bežne znečistenú bielizeň.

 

 

Kratšia doba prania

S funkciou Fast+ skrátite čas prania až o polovicu.

 

 

AquaFusion

Vďaka systému AquaFusion sa počas prania takmer stopercentne využije prací prostriedok, ktorý sa zbytočne neodplaví s vodou, ako sa často stáva iným práčkam. Pranie tak bude efektívnejšie a šetrnejšie k prírode aj k vašej peňaženke.

Značka BEKO

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Skvela komunikácia

Overený zákazník,

Obchod príkladne a ochotne so mnou komunikoval. Citil som ich ochotu odpovedať na všetko čo som sa pýtal.

Overený zákazník,

Môj prvý nákup v tomto obchode, zatiaľ absolútne bez problémov. Dobré ceny, expresne rýchle dodanie, prozákaznícky prístup.

Overený zákazník,