Beko PWTV7644CSX0

BEKO | Víkendová zľava | Kód: 22200
Dostupnosť
Skladom
K odoslaniu pripavené do 24 hodín od objednania (obvykle však ešte v deň objednania) .

U vás do 24-48 hodín od odoslania.
Pôvodná cena
399,00 €
Ušetríte
35,00 € (9%)
364,00 €
303,33 € bez DPH
Dopravné služby
Záruka: 2 roky

 

beko

ADDXTRA - KONIEC OSAMELÝM PONOŽKÁM NA DNE KOŠA

Nečakajte so zabudnutou ponožkou do ďalšieho prania a pridajte ju k ostatným, aj keď už práve periete. S možnosťou pridania oblečenia AddXtra je možné u vybraných programov rýchlo a bez čakania pridať všetky zabudnuté kúsky, takže už žiadna ponožka nemusí čakať osamelá na dne koša.

 

 

 

 

 


AQUAWAVE® - ŠETRNÉ PRANIE KAŽDEJ TEXTÍLIEbeko

Bubon AquaWave® má špeciálne vzorkovanie, s ktorým sa nemusíte báť ani zatrhnutia siloniek. Postará sa o šetrné, ale dôkladné vypranie, aby boli vaše obľúbené kúsky čisté a stále ako nové.

 

 

 

 

 

 


 

bekoAUTOMATICKÁ OCHRANA PROTI POKRČENIU - VYPRANÁ BIELIZEŇ BEZ POKRČENIA

Nie vždy sa pošťastí vybrať bielizeň z práčky hneď po dopraní. S práčkami Beko to ale vôbec nevadí. Vďaka automatickej ochrane proti pokrčeniu sa bubon v pravidelných intervaloch otáča po dobu až 8 hodín po dopraní, aby prádlo neostalo ležať na jednom mieste, nebolo pokrčené a bolo jednoduchšie ho vyžehliť.

 

 

 

 


DRUMCLEAN - ČISTÁ PRÁČKA STÁLE AKO NOVÁbeko

Práčky Beko sa vedia postarať nielen o čistotu prádla, ale aj samy o seba. Program DrumClean je zostavený tak, aby rýchlymi a prudkými pohybmi vody odstránil všetky zvyšky prášku, textílií a aviváže a práčka tak bola stále čistá a verne slúžila roky.

 

 

 

 

 

 


 

 

bekoOPTISENSE® - CHYTRÉ SENZORY, KTORÉ PRI PRANÍ ŠETRIA

Aby boli práčky Beko čo najviac úsporné, vybavili sme ich chytrými senzormi OptiSense®. Tie prispôsobia pri každom praní množstvo vody a spotrebu energie presne na mieru vášmu oblečeniu tak, aby bola zaručená kvalita prania, ale aj najnižšia možná spotreba.

 

 

 

 

 


 

PROGRAMY PRE KAŽDÚ SITUÁCIU - POSTARÁ SA O KAŽDÝ ŠATNÍKbeko

S chytrými práčkami Beko sa už nemusíte báť o svoje obľúbené oblečenie. Či už chcete, aby vaša obľúbená košeľa dlho vydržala alebo aby vaše tmavé oblečenie nevybledlo, práčka Beko si hravo poradí s oboma. So špeciálnymi programami na košele, tmavé prádlo a programom pre ručné pranie bude všetko oblečenie dokonale a šetrne vyprané.

 

 


 

bekoHYGIENE - MYSLÍME AJ NA CITLIVÚ POKOŽKU

Program Hygiene si obľúbia predovšetkým mamičky a tí z nás, ktorí majú citlivú pokožku. Priebeh programu je upravený tak, aby perfektne odstránil väčšinu baktérií, mikroogranizmov, peľu a ďalších alergénov. Výsledkom je hygienicky čisté prádlo, ktoré bude šetrné ku každej pokožke.

 

 

 

 


 

WOOLMARK® - ANI VLNENÉ OBLEČENIE SA PRÁČKY BÁŤ NEMUSÍbeko

To, že vlnené oblečenie do práčky nepatrí, je už dávno prekonané. Dôkazom toho je certifikovaný program WoolMark® pre pranie vlny. Pomalými a šetrnými pohybmi vyperie váš obľúbený sveter tak, aby si zachoval svoj tvar a zostal stále jemný na dotyk.

 

 

 

 


bekoAQUAFUSION - 100 % VYUŽITIE PRACIEHO PROSTRIEDKU

Vedeli ste, že z bežných práčiek uniká časť pracieho prostriedku do odpadu ešte pred začiatkom prania? Práčky Beko majú preto AquaFusion technológiu, vďaka ktorej je využitých 100 % nadávkovaného pracieho prostriedku. Tým ušetrí nielen vašu peňaženku a životné prostredie, ale taktiež dokonale vyperie vaše oblečenie.

 

 

 

 

 


 

AUTOMATICKÝ REŠTART - NADVIAŽE TAM, KDE SKONČILAbeko

Vypadla elektrina a vy ste práve uprostred prania. Čo teraz? Prať to celé odznova? V žiadnom prípade! Práčka Beko si pamätá, kde pred výpadkom skončila a v programe bude automaticky pokračovať. Bielizeň sa vyperie tak, ako keby žiadny výpadok neexistoval.

 

 

 

 

 

 


beko

HI-TECH OHREVNÉ TELESO - DLHÝ ŽIVOT PRÁČKY BEZ VODNÉHO KAMEŇA

Hi-tech ohrevné teleso v práčkach Beko zaručuje dlhú funkčnosť. Proti korózii a vodnému kameňu ho chráni poniklovaná vrstva, vďaka ktorej má až 100-krát dlhšiu životnosť oproti štandardným ohrevným telesám, a vy menej starostí.

 

 

 

 


SILENTTECH™ - TICHÝ SPOLOČNÍK PRE ČISTÚ BIELIZEŇbeko

Užívajte si kľud a pohodu po práci a nenechajte sa rušiť pustenou práčkou. Technológia SilentTech™ kombinuje výnimočné odhlučnenie, inovované pohyby bubna, a spolu s ProSmart™ invertorovým motorom sa postará o nehlučnú prevádzku práčky bez toho, aby to ovplyvnilo výsledok prania.

 

 

 

 

 


bekoHYGIENE+ - PROGRAM PRE DETI AJ ALERGIKOV

Program Hygiene+ je preborník v odstránení všetkých alergénov. Dokáže odstrániť až 99,9 % baktérií, peľu aj zvyškov prášku, ktoré môžu vadiť alergikom, malým deťom a osobám s citlivou pokožkou. Jeho účinnosť potvrdzuje certifikácia spoločnosti Allergy UK.

 

 

 

 


 

PROSMART™ INVERTOROVÝ MOTOR - TICHÉ, ÚSPORNÉ A SPOĽAHLIVÉ PRANIEbeko

Srdcom práčiek je motor, a aby také srdce dlho fungovalo, musí byť spoľahlivé. Preto majú práčky Beko ProSmart™ invertorový motor, ktorý svojim elektromagnetickým spôsobom fungovania zaručuje nehlučnú prevádzku, dlhú životnosť a nízku spotrebu. Je tak šetrný k vášmu oblečeniu, peňaženke a životnému prostrediu.

 

 

 

 

 


bekoSTAINEXPERT™ - PORADÍ SI S KAŽDOU ŠKVRNOU

Futbal je skvelá hra, ale odstraňovanie škvŕn po tráve už tak zábavné nie je. Našťastie program StainExpert™ zvládne odstrániť až 24 druhov škvŕn vďaka kombinácii rôznych teplôt, špecifických pohybov bubna a doby prania a máčania. Výsledkom je čistý dres na jednotku pripravený na ďalšie futbalové vystrájanie.

 

 

 

 

 


ENERGYHERO - MYSLÍME NA ŽIVOTNÉ PROSTREDIE A VAŠU PEŇAŽENKUbeko

Práčky Beko sú navrhnuté tak, aby spotrebovali čo najmenej energie. Veľká časť našich práčiek má preto energetickú triedu minimálne A+++, či dokonca lepšiu. Týmto spôsobom sa nám darí šetriť nielen vaše peniaze, ale aj životné prostredie.

 

 

 

 

 


bekoDENNÝ EXPRESS - VYPERIE PLNÚ PRÁČKU ŠATSTVA UŽ ZA 28 MINÚT!

Plný kôš oblečenia a málo času nemusí byť námet na horor. S programom Denný Express môžete vyprať plnú práčku šatstva pri 30 °C už za 28 minút, a strašiaka v podobe plného koša na bielizeň preperiete ľavou zadnou počas chvíľky.

 

 

 

 

 


XPRESS SUPER SHORT - VAŠE OBĽÚBENÉ TRIČKO ČISTÉ UŽ ZA 14 MINÚTbeko

Narodeninová oslava je už dnes večer a vaše obľúbené šaty sú v koši na bielizeň. Nezúfajte, práčka Beko s programom Xpress Super Short dokáže vyprať až 2 kg šatstva za 14 minút, takže ešte kým doraňajkujete, šaty sú na vešiaku, a do večera pripravené na oblečenie.

 

 

 

 

 

 


bekoNOČNÝ REŽIM - PRE KĽUD VÁS I SUSEDOV

S nočným režimom práčiek Beko sa nemusíte noci báť. Zníženie hlučnosti na minimálnu úroveň je dosiahnuté šetrnými pohybmi bubna a vynechaním záverečného odstreďovania. Prádlo tak počká v čistej vode a ráno, keď sa vyspíte do ružova, ho môžete nechať odstrediť.

 

 

 

 


XL DVERE - NAPLNENIE BEZ BOJA

S veľkými dvermi s priemerom 34 cm už nemusíte bojovať s oblečením, ktoré vkladáte do práčky. Dvierkami pohodlne prejde čokoľvek, či už je to huňatý sveter alebo objemné obliečky.

 

 

PROGRAM NA RUČNÉ PRANIE - HODVÁB DO PRÁČKY? BEZ OBÁV!

Netrápte se praním v rukách, keď môžete v práčke Beko prať aj tkaniny ako je hodváb či kašmír. Program na ručné pranie je upravený tak, aby šetrne odstránil nečistoty z nejjemnejšieho oblečenia, bez poškodenia a s perfektným výsledkom.

 

ŠPORT - ZABODUJTE S ČISTÝM DRESOM

Program Šport vyperie šetrne nielen športové, ale aj membránové oblečenie. Odstráni všetky nečistoty a pritom zachová funkčnosť materiálov. Môžete sa tak spoľahnúť, že vaše obľúbené tričko bude parťákom v hre aj naďalej.

 

PRÁČKA S PREDNÝM PLNENÍM

 • voľne stojaca práčka PREMIUM
 • elektronická,
 • digitálny displej
 • možnosť doplnenia zabudnutého prádla
 • ochrana proti pokrčeniu s parou
 • S-shape bočné steny pre zvýšenie stability
 • ProSmart invertorový motor
 • odstraňovanie škvŕn StainRemoval+možnosť nastavenia úrovne znečisteného prádla
 • Hi tech ohrevné teleso
 • detská poistka
 • tichý nočný chod
 • oneskorený štart 0-24 hod.

Výkon a Spotreba

 • energetická trieda A+++
 • max. otáčky pri odstreď. (min-1) 1200
 • ročná spotreba vody (l) 9899
 • ročná spotreba elektr. en. (kWh) 156

Vlastnosti

 • hlučnosť dB(A) pranie / odstr. 57/74
 • max. množstvo bielizne (kg) 7
 • oneskorený štart 0-24
 • počet programov 16

Rozmery

 • výška (cm) 84
 • šírka (cm) 60
 • hĺbka (cm) 51
Značka BEKO

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.