Predajne a kontakt
Elektro -M.T. E-shop

o  Tel: +421 919 388 018

 

Elektro-M.T. Lučenec
o Rázusova 85/7
o Lučenec, 98401
o Tel.: +421 47/433 14 76
 
o Elektro-M.T. Žarnovica
o Partizánska 65
o Žarnovica, 96681
o Tel.: +421 45/671 61 07
 
Elektro-M.T. Krupina
o Bočkayho námestie 55/2
o Krupina, 96301
o Tel.: +421 45/552 23 59
 
o Elektro-M.T. Fiľakovo
o Jilemnického 40
o Fiľakovo, 98601
o Tel.: +421 47/438 43 00
 
o Elektro-M.T. Banská Štiavnica
o Dolná 849/11
o Banská Štiavnica, 96901
o Tel.: +421 911 374 110

Beko DIN 28430

BEKO | Black Friday | Kód: 22210
Vystavený kus
Dostupnosť
Skladom
K odoslaniu pripravené do 24 hodín od objednania (obvykle však ešte v deň objednania) .

U vás do 24-48 hodín od odoslania.
519,00 €
432,50 € bez DPH
Príslušenstvo
+3,00 €
+4,60 €
+4,90 €
+4,90 €
Záruka: 2 roky

Beko DIN 28430

Vstavaná umývačka riadu Beko DIN 28430 vám uľahčí život, keď ušetrí nielen veľa času, ale zároveň aj zníži odber vody a ochráni vaše ruky pred stykom s agresívnymi saponátmi. Tento model sa navyše radí do najúspornejšej energetickej triedy A+++ a zrazu umyje až 14 súprav riadu pri spotrebe len 9,5 litrov vody. Hodí sa tak aj do väčších domácností. Ponúka výber z 8 programov a má aj špeciálnu voľbu Inner Clean pre čistenie vnútra. Zárukou dlhoročnej spoľahlivosti je v jej podaní prémiový invertorový motor a podporuje tablety All-in-one.

To o bezpečný chod, keď sa nemusíte obávať únikov vody, sa stará systém Watersafe+, aby ste mohli umývačku v spolupráci s funkciou odloženého štartu nechať bežať pokojne v noci či keď nie ste doma. Ovládanie je potom riešené prehľadným LCD panelom a je veľmi intuitívne.

Energetická trieda A+++

Tešte sa na minimálnu spotrebu, čo dokazuje príslušnosť k energetickej triede A+++. Umývačka na jedno umývanie spotrebuje len 9,5 litrov vody. Typická celoročná spotreba energie potom dosahuje iba 237 kWh.

 

Trieda sušenia A

V sušení dosahuje umývačka najlepších možných výsledkov. Rovnako tak sa jej darí aj v kvalite umývania.

 

Antibakteriálne tesnenie

Vďaka tomu, že tento model disponuje špeciálnym antibakteriálnym tesnením, eliminuje šírenie baktérií vo vnútri umývačky. Môžete sa tak spoľahnúť na 100% hygienu.

 

Polovičná náplň

Ak sa vám nechce čakať niekoľko dní, kým sa umývačka úplne naplní, využite program umývania polovičnej náplne. Ušetríte za vodu a výsledky budú rovnako ohromujúce.

 

Program Quick & Clean

Veľmi rýchly program poslúži v prípade, keď na riad ponáhľate. Aj tie najväčšie mastnoty a iné nečistoty budú preč už za 58 minút a kvalita vás ohromí.

 

Auto program

Umývačka je vybavená celým radom inteligentných senzorov, ktoré vyhodnotia mieru znečistenia vloženého riadu. Tomu následne prispôsobí všetky kľúčové parametre, ako je teplota vody, jej množstvo a dĺžka umývania. Výsledkom je dokonale čistý riad bez negatívneho dopadu na spotrebu.

 

Program Active Wash/Aqua Flex

Tento program sa stará o riad s mimoriadnou starostlivosťou, keď využíva rôzny tlak v dolnom a hornom koši. Kým silne znečistený riad umyjete silným prúdom v dolnej časti, ľahko zašpinený či krehký vložíte do horného šetrnejšieho koša.

 

WaterSafe+

Ak by došlo k akejkoľvek poruche alebo výpadku elektrického prúdu, automatická ochrana Watersafe+ ihneď zastaví prívod vody do umývačky. Preto nikdy nemusíte mať obavy, že by ste museli riešiť zatopenú kuchyňu.

 

System Acrobat

Systém Acrobat umožňuje meniť výšku horného koša, a to aj keď je plný.

Tablety All-in-one

Špeciálna funkcia zaistí, že všetky tablety sa plne rozpustia a riad sa skvele umyje aj usuší.

 

Senzor tvrdosti vody

Senzor tvrdosti vody vám umožní dosiahnuť najlepšie výsledky umývania na základe vody vo vašej domácnosti.

 

Príborová priehradka

Taktiež môžete využiť príborovú priehradku s vlastným umývacím ramenom. Ako už názov napovedá, oceníte ju pri umývaní príborov, ale aj kompaktných nádob či šálok na espresso a podobne.

 

Steam Gloss

Technológia sušenia s využitím horúcej vodnej pary umožňuje dosiahnuť dokonalého lesku sušeného riadu. To platí aj pre poháre a iné, za normálnych okolností ťažko leštiteľné, kusy riadu.

 

Program Mini 30

Mini 30 slúži pre pranie mierne znečistenej bielizne. Pere do 30 minút pri 30 °C, čím vám ušetrí čas i energiu.

 

Invertorový motor

Invertorový motor má samé pozitíva. Je garanciou nádherne tichého chodu a zaisťuje dlhšiu životnosť motora aj zvýšenú mechanickú odolnosť. Dosahuje konkrétne lepšieho krútiaceho momentu a vyššej rýchlosti, čo sa prejavuje na jeho efektívnejšej regulácii.
 

AquaIntense

AquaIntense je patentované prídavné umývacie rameno disponujúce rotačnou tryskou. Dokonale umyje aj najšpinavšie taniere, hrnce a panvice s 5× vyššou účinnosťou ako program Intensive 70.

Značka BEKO

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchlo dodané.

Overený zákazník,

Sme spokojní

Overený zákazník,

Bezproblémový a rýchly nákup aj s doručením

Overený zákazník,