BEKO DH 8534 CSRX - Sušička bielizne

BEKO | Sušičky | Kód: 19444
Odporúčané

Prvotriedna sušička bielizne zn. Beko. Jednoduché ovládanie, množstvo inteligentných funkcií, a samozrejme skvelý pomer výkon/spotreba. Kapacita na 8 kg bielizne. Energetická trieda A+++

Dostupnosť
Skladom
K odoslaniu pripavené do 24 hodín od objednania (obvykle však ešte v deň objednania) .

U vás do 24-48 hodín od odoslania.
649,00 €
540,83 € bez DPH
Dopravné služby
Záruka: 5 rokov
Priemerné hodnotenie
5 / 5
Hodnotené 1×
5
4
3
2
1

Sušička prádla Beko DH 8534 CSRX patrí medzi najlepšie sušičky na trhu. Pýši sa energetickou triedou A+++ a teda vynikajúcim pomerom výkon/spotreba. Vysuší až 8 kg prádla. Samozrejmosťou je detský zámok, množstvo programou sušenia a jednoduché ovládanie, ktoré zvládne naozaj každý. Automatická funkcia pred pokrčením poteší každého, spolu s funkciou pretočenia bubna aj po ukončení sušenia (pre oddelenie prádla po sušení). 

 

S touto sušičkou prádla zabudnite na triedenie bielizne. Vďaka programu "MIX" vysuší každé prádlo bez jeho poškodenia. Sušička disponuje elektrickým detským zámkom, ktorý zaistí bezpečnosť vašeho dieťaťa a oblečenia. Ak máte naponáhlo, program "Denné sušenie" dokáže vysušiť za veľmi krátku dobu až 4kg oblečenia. Samozrejmosťou sú programy na sušenie oblečenia z jemných tkanín, či vlny. Pomocou automatického senzora sušenia si jednoducho nastavíte požadovanú vlhkosť aj optimálnu teplotu.Vrchá doska je odnímateľná a je možné zmeniť smer otvárania dvierok. Obsahuje držiak na sušenie vlny a športovej obuvy. Po zaregistrovaní na stánke dodávateľa je možná až 5 ročná záruka.Sušička s nerozovým bubnom a technológiou Aquawave značky Beko, je proste tým správnym a  inteligentným pomocníkom pre Vašu domácnosť.

 

Rozmery: 

Výška: 84,6 cm

Šírka: 59,5 cm

Hĺbka: 60,9 cm

 

Značka BEKO
,
5

Klady
Zápory
  • najlepšia investícia za posledné roky