BEKO DFS39020X

BEKO | Víkendová zľava | Kód: 19386
Dostupnosť
Skladom
K odoslaniu pripavené do 24 hodín od objednania (obvykle však ešte v deň objednania) .

U vás do 24-48 hodín od odoslania.
399,00 €
332,50 € bez DPH
Dopravné služby
Záruka: 2 roky

PROSMART™ INVERTOROVÝ MOTOR - DLHÁ ŽIVOTNOSŤ A NÍZKE NÁKLADY

Síce má ProSmart™ invertorový motor zložitý názov, ale dôvod, prečo ho umývačky Beko majú, je jednoduchý - nízka spotreba, nízka hlučnosť a dlhá životnosť. Myslíme tak na vašu peňaženku aj životné prostredie.

QUICK&CLEAN™ - ZA 58 MINÚT UMYTÉ AJ USUŠENÉ

Plnohodnotný program, ktorý za 58 minút umyje a usuší plnú umývačku riadu nie je sen, ale realita umývačiek Beko. Nečakajte zbytočne dlho, keď do hodinky môžete mať čistý riad pripravený na servírovanie!

KÔŠ SMOOTHMOTION™ - ĽAHKO S PLNÝM ROVNAKO AKO S PRÁZDNYM

Rachotenie ponechajte cestám druhej triedy a s košom umývačky Beko si užite pohodlnú jazdu. S novým uložením pojazdov a guličkovými ložiskami je manipulácia so stredným košom bezpečná a pohodlná, aj keď je plný riadu.

KÔŠ ACROBAT - KÔŠ, KTORÝ NASTAVÍTE, AJ KEĎ JE PLNÝ RIADU

Nepremiestňujte plnú umývačku zakaždým, keď sa do nej niečo nezmestí. Kôš Acrobat môžete jednoducho nastaviť do troch výškových polôh a to aj vtedy, keď je po okraj naplnený riadom.

GLASSSHIELD® - POHÁRE STÁLE AKO NOVÉ

Pripite si krištáľovo lesklými pohármi umytými v umývačke Beko. Unikátna technológia GlassShield® oplachuje riad nezmäkčenou vodou, čo predlžuje životnosť skla, zamedzuje jeho korózii, zašednutiu a poškrabaniu. Tak na zdravie!

 

ULTIMATE GLASS CARE - ŠETRNÁ STAROSTLIVOSŤ O SKLENENÉ RIADY

Bojíte sa dávať krehké sklo do umývačky riadu? Nebojte. V umývačkách Beko kombinujeme chytré technológie a funkcie, ale aj usporiadanie umývacích košov tak, aby bolo umývanie šetrné a vaše poháre vyzerali stále ako nové bez najmenšieho škrabnutia.

 

INNER CLEAN - PROGRAM PRE ČISTÚ A SPOĽAHLIVÚ UMÝVAČKU

Program InnerClean je navrhnutý tak, aby sa dobre postaral o čistotu samotnej umývačky. Vďaka teplote 73 °C a dlhej dobe umývania bude umývačka perfektne čistá a naďalej spoľahlivá.

 

AUTO PROGRAM - PROGRAM, KTORÝ UMÝVA PODĽA ZNEČISTENIA RIADU

Pokiaľ si nie ste istí, aký umývací program by sa práve hodil, pustite program Auto. Inteligentné senzory umývačky vyhodnotia, ako veľmi je riad špinavý, a podľa toho zvolí teplotu umývania, množstvo vody a dĺžku programu. Ušetrí vám tak nielen rozhodovanie, ale aj nejaké to euro za energie.

 

FAST+ - RÝCHLE UMÝVANIE, KEĎ JE NÁVŠTEVA ZA DVERAMI

Prídavná funkcia Fast+ dokáže zrýchliť umývací program až trojnásobne. Ušetrí tak dlhé čakanie na čisté poháre, keď sa už návšteva vyzúva v predsieni.

 

Umývačka riadu
Energetická trieda: A++
Hlučnosť 46 dB
Kapacita 10 sád riadu
Počet programov/teplôt 9/6
Spotreba 9 l
Odložený štart
Displej
ProSmart motor
Aquastop
Dotykové ovládanie
Silent program
Ochrana proti pretečeniu
1/2 náplň
Vnútorné osvetlenie
Farba nerez
Rozmery (v š h) 85x45x60 cm
Záruka 24 mesiacov
Záruka 5 rokov (Potrebná registrácia na internetovej stránka www.bekosk.sk)

Značka BEKO

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.