Beko BIM 24301 BS

BEKO | Víkendová zľava | Kód: 21713

Vstavaná multifunkčná rúra s grilom Beko BIM 24301 BS v energetickej triede A ponúka 8 programov pre pečenie a jeden teleskopický výsuv. Celkovú bezpečnosť prevádzky zaisťujú celosklenené dvere s funkčnými pántmi Soft Close s automatickým tichým dovřením. S jednoduchým dotykovým ovládaním si hravo nastavíte potrebný program a iste uvítate možnosť nastavenia jasu displeja Vašej rúry. Rúra ďalej ponúka halogénové vnútorné osvetlenie, alebo obľúbenú funkciu detského zámku.

Dostupnosť
Skladom
K odoslaniu pripavené do 24 hodín od objednania (obvykle však ešte v deň objednania) .

U vás do 24-48 hodín od odoslania.
Pôvodná cena
339,00 €
Ušetríte
60,00 € (18%)
279,00 €
232,50 € bez DPH
Dopravné služby
Záruka: 2 roky
halogénové osvetlenie

halogénové osvetlenie

Vďaka rovnomernému halogénovému osvetlenie budete mať perfektnú kontrolu nad dianím vo vašej rúre. Dozlatista upečené jedlo tak môžete jesť už pohľadom.

V rúre teplovzdušnej varíte ako v rúre parnej

Prečo sa uspokojiť s rozvarenú zeleninou bez chuti, keď môžete používať SteamHealth ™ a variť chutne a zdravo v pare? Vďaka jeho špeciálnej konštrukcii je možné mäso alebo zeleninu tepelne upraviť bez straty nutričných hodnôt, vitamínov, chuti či prirodzené farby. Vaša večera tak vďaka príprave v rúre Beko môže chutiť a vyzerať ako z drahé parné rúry.

Varte v pare
SoftClose

Tichá dvierka s automatickým dovieraním

Nenechajte sa rušiť a pečte podľa vašich predstáv. Vďaka SoftClose® dvierkam rúr Beko sa môžete sústrediť na to čo je dôležité, bez toho aby vás rúra rušila. Dvere sa DOVRE samy, bez buchnutie. Navyše si na ne môžete položiť pekáč s jedlom až do 22 kg.

Ľahšie to naozaj nemožno

Vyčistiť dvierka rúry, respektíve priestor medzi jednotlivými sklami, je niekedy pekný oriešok. Nájsť skrutkovač, povoliť skrutky, rozobrať dvierka, vyčistiť, správne zoskrutkovať ... V rúrach Beko jednoducho "vycvaknite" lištu a vyberiete skla dvierok.

Medzisklenné čistenie
komfortné pečenie

Komfortné a úsporné pečenie

Prečo plytvať teplom v nahriate rúre a zvyšovať tak spotrebu elektriny, keď idete skontrolovať alebo podliať jedlo pri pečení? Rúra Beko ventilátor pri otvorení dvierok sama zastaví, nevháňajú vám tak horúci vzduch do očí a šetrí vašu peňaženku.

Značka BEKO

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.