Predajne a kontakt
Elektro -M.T. E-shop

o  Tel: +421 919 388 018

 

Elektro-M.T. Lučenec
o Rázusova 85/7
o Lučenec, 98401
o Tel.: +421 47/433 14 76
 
o Elektro-M.T. Žarnovica
o Partizánska 65
o Žarnovica, 96681
o Tel.: +421 45/671 61 07
 
Elektro-M.T. Krupina
o Bočkayho námestie 55/2
o Krupina, 96301
o Tel.: +421 45/552 23 59
 
o Elektro-M.T. Fiľakovo
o Jilemnického 40
o Fiľakovo, 98601
o Tel.: +421 47/438 43 00
 
o Elektro-M.T. Banská Štiavnica
o Dolná 849/11
o Banská Štiavnica, 96901
o Tel.: +421 911 374 110

ETA 1390 90010

ETA | Americké chladničky | Kód: 22459

Kombinovaná chladnička s mrazničkou ETA, v energetickej triede A+, o celkovom objeme 401 l, so systémom NO FROST ADAPT+, PRÉMIOVÝ SERVIS.

Dostupnosť
Skladom
K odoslaniu pripravené do 24 hodín od objednania (obvykle však ešte v deň objednania) .

U vás do 24-48 hodín od odoslania.
699,00 €
582,50 € bez DPH
Príslušenstvo
+5,90 €
+5,90 €
Záruka: 2 roky

Hľadáte veľkú chladničku, ktorá by uspokojila potreby vašej rodiny a pritom šetrila vaše peniaze? Potom kombinovaná štvordverová chladnička je ideálnou voľbou pre vás. Kombinovaná chladnička s mrazničkou ETA v nerezovom prevedení s ochranou proti otlačkom prstov a s nízkou úsporou energie energetickej triedy A+.
 

Jednoduché ovládanie spotrebiča

Tento designový kúsok so zapustenou rukoväťou nesmie chýbať v žiadnej štýlovej kuchyni, navyše sa jednoducho ovláda pomocou LED displeja. Teplotu chladiaceho a mraziaceho priestoru môžete regulovať oddelene pomocou dotykového ovládania. Pre jednoduchšie uchovávanie potravín si môžete vybrať z niekoľkých prednastavených prevádzkových režimov (ECO, DOVOLENKA, SUPERMRAZENIE), ktoré vám uľahčia ovládanie spotrebiča v určitých situáciách. Nemusíte sa ani obávať vznikajúcej námrazy, spotrebič je vybavený automatickým beznámrazovým adaptívnym NO FROST ADAPT+ systémom. Tento systém monitoruje chod chladničky s pomocou 5 senzorov a prispôsobuje svoju prevádzku tak, aby zaistila maximálnu dobu čerstvosti potravín.

Prekvapí vás tichá prevádzka chladničky

Energetickú účinnosť zvyšuje moderný invertorový kompresor, ktorý zaisťuje stabilný chod a nízku hlučnosť spotrebiča, ktorá je iba 43 dB, takže vás prevádzka nebude rušiť. Kombinovaná chladnička s mrazničkou s výškou 180 cm je vybavená výškovo nastaviteľnými nožičkami.

Priestorná chladnička

Prekvapí vás objem chladničky až 268 litrov. Vo vnútri sa nachádza úsporné LED osvetlenie s výbornou svietivosťou, ktoré nevytvára teplo oproti ostatným žiarovkám a navyše zníži vaše výdaje. Vo vnútri chladničky nájdete výškovo nastaviteľné sklenené police, dva transparentné šuplíky, šesť transparentných priehradiek vo dverách. .
 

Jeden zo šuplíkov je konštruovaný ako XXL box na zeleninu a ovocie s možnosťou regulácie vlhkosti v tomto priestore. Druhý šuplík je multifunkčný priestor s možnosťou voľby použitia – buď zvolíte variantu Fresh zóna, ktorá udržuje v zásuvke trvalú teplotu ľahko nad bodom mrazu, čo je ideálne prostredie pre čerstvé mäso a ryby, alebo aj tento priestor použijete ako ďalší box na ovocie a zeleninu. Pri prípadnom výpadku prúdu sa nemusíte báť, že by ste prišli o svoje potraviny – chladnička je totiž schopná ich uchovať v bezpečnej teplote po dobu až 20 hod.

Mraziaci priestor

Pri dlhodobom skladovaní potravín oceníte veľkosť mrazničky 133 litrov. Vďaka triede mrazenia **** je možné uchovávať potraviny po dlhú dobu pri veľmi nízkych teplotách, bez toho aby bola ovplyvnená ich kvalita. Pokiaľ máte veľký nákup, mraziaca kapacita chladničky je 16 kg/24 hod, čo znamená, že počas 24hodín je chladnička schopná zmraziť 16 kg potravín o izbovej teplote na teplotu nastavenú v mraziacom oddiele.

Prémiový servis Eta

S týmto unikátnym výrobkom získate súčasneprémiové služby, ktoré za vás vyriešia prípadný problém. Jedná sa o predĺženú záruku na 5 rokov na kompresor, 7 dní v týždni prístupnú zákaznícku linku pre nahlásenie poruchy a prípadnú technickú podporu. Ďalej zrýchlený servis s expresným zásahom servisu najneskôr do 2 pracovných dní po nahlásení problému.

 

Hľadáte veľkú chladničku, ktorá by uspokojila potreby vašej rodiny a pritom šetrila vaše peniaze? Potom kombinovaná štvordverová chladnička je ideálnou voľbou pre vás. Kombinovaná chladnička s mrazničkou ETA v nerezovom prevedení s ochranou proti otlačkom prstov a s nízkou úsporou energie energetickej triedy A+

Jednoduché ovládanie spotrebiča 
Tento designový kúsok so zapustenou rukoväťou nesmie chýbať v žiadnej štýlovej kuchyni, navyše sa jednoducho ovláda pomocou LED displeja. Teplotu chladiaceho a mraziaceho priestoru môžete regulovať oddelene pomocou dotykového ovládania. Pre jednoduchšie uchovávanie potravín si môžete vybrať z niekoľkých prednastavených prevádzkových režimov (ECO, DOVOLENKA, SUPERMRAZENIE), ktoré vám uľahčia ovládanie spotrebiča v určitých situáciách. 
Nemusíte sa ani obávať vznikajúcej námrazy, spotrebič je vybavený automatickým beznámrazovým adaptívnym NO FROST ADAPT+ systémom
Tento systém monitoruje chod chladničky s pomocou 5 senzorov a prispôsobuje svoju prevádzku tak, aby zaistila maximálnu dobu čerstvosti potravín. 

Prekvapí vás tichá prevádzka chladničky 
Energetickú účinnosť zvyšuje moderný invertorový kompresor, ktorý zaisťuje stabilný chod a nízku hlučnosťspotrebiča, ktorá je iba 43 dB, takže vás prevádzka nebude rušiť. Kombinovaná chladnička s mrazničkou s výškou 180 cm je vybavená výškovo nastaviteľnými nožičkami. 

Priestorná chladnička 
Prekvapí vás objem chladničky až 268 litrov. Vo vnútri sa nachádza úsporné LED osvetlenie s výbornou svietivosťou, ktoré nevytvára teplo oproti ostatným žiarovkám a navyše zníži vaše výdaje. Vo vnútri chladničky nájdete výškovo nastaviteľné sklenené police, dva transparentné šuplíky, šesť transparentných priehradiek vo dverách. 

Jeden zo šuplíkov je konštruovaný ako XXL box na zeleninu a ovocie s možnosťou regulácie vlhkosti v tomto priestore. 
Druhý šuplík je multifunkčný priestor s možnosťou voľby použitia – buď zvolíte variantu Fresh zóna, ktorá udržuje v zásuvke trvalú teplotu ľahko nad bodom mrazu, čo je ideálne prostredie pre čerstvé mäso a ryby, alebo aj tento priestor použijete ako ďalší box na ovocie a zeleninu. 
Pri prípadnom výpadku prúdu sa nemusíte báť, že by ste prišli o svoje potraviny – chladnička je totiž schopná ich uchovať v bezpečnej teplote po dobu až 20 hod. 

Mraziaci priestor 
Pri dlhodobom skladovaní potravín oceníte veľkosť mrazničky 133 litrov
Vďaka triede mrazenia **** je možné uchovávať potraviny po dlhú dobu pri veľmi nízkych teplotách, bez toho aby bola ovplyvnená ich kvalita. 
Pokiaľ máte veľký nákup, mraziaca kapacita chladničky je 16 kg/24 hod, čo znamená, že počas 24hodín je chladnička schopná zmraziť 16 kg potravín o izbovej teplote na teplotu nastavenú v mraziacom oddiele . 

Prémiový servis Eta 
S týmto unikátnym výrobkom získate súčasneprémiové služby, ktoré za vás vyriešia prípadný problém. Jedná sa o predĺženú záruku na 5 rokov na kompresor, 7 dní v týždni prístupnú zákaznícku linku pre nahlásenie poruchy a prípadnú technickú podporu. Ďalej zrýchlený servis s expresným zásahom servisu najneskôr do 2 pracovných dní po nahlásení problému. 

(*) Podmienky služby Predĺženej záruky sú špecifikované na www.prodluzka.eta.cz 
(**) Podmienky Zrýchleného servisu sú špecifikované na www.eta.cz/servis

Kombinovaná štvordverová chladnička, ADAPTIVNÍ NO FROST systém (beznámrazová päť senzorová technológia „NO FROST ADAPT+“) 
 

 • Elektronická regulácia teploty s LED displejom
 • oddelené dotykové ovládanie chladiaceho a mraziaceho priestoru
 • niekoľko prednastavených prevádzkových režimov pro ľahšie ovládanie
 • zapustené madlá
 • LED vnútorné osvetlenie
 • MULTIFUNKČNÍ ZÓNA“ – možnosť voľby medzi priestorom pre ovocie a zeleninu a FRESH ZÓNOU“ PRE ČERSTVÉ MÄSO A RYBY
 • energetická trieda A+
 • spotreba energie (kWh/rok): 365
 • rozmery (VxŠxH): 180 x 79,5 x 70 cm
 • hmotnosť: 87 kg
 • trieda mrazenia: *(***)
 • klimatická trieda: SN, N, ST, T
 • mraziaca kapacita: 16 kg/24 hod
 • autonómia pri výpadku prúdu: 20 hod
 • hlučnosť: 43 dB
 • užitný objem chladničky / mrazničky: 268 l/133 l
 • výškovo nastaviteľné nožičky
 • Sklenené police, transparentné šuplíky, transparentné dverné priehradky, ľahko vymeniteľné dverné tesnenie
 • Farba: nerez (s úpravou proti otlačkom prstov)
 • Predĺžená záruka 5 rokov na kompresor
Značka ETA

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

flexibilita, ústretový, priateľský, profesionálny konkrétne p.Sihelský.

Overený zákazník,

Spoľahlivý predajca, oriiblem bol odkomunikovany telefonicky a vybavený k našej spokojnosti.

Overený zákazník,

Všetko prebehlo úspešne.

Overený zákazník,