Predajne a kontakt
Elektro -M.T. E-shop

o  Tel: +421 919 388 018

 

Elektro-M.T. Lučenec
o Rázusova 85/7
o Lučenec, 98401
o Tel.: +421 47/433 14 76
 
o Elektro-M.T. Žarnovica
o Partizánska 65
o Žarnovica, 96681
o Tel.: +421 45/671 61 07
 
Elektro-M.T. Krupina
o Bočkayho námestie 55/2
o Krupina, 96301
o Tel.: +421 45/552 23 59
 
o Elektro-M.T. Fiľakovo
o Jilemnického 40
o Fiľakovo, 98601
o Tel.: +421 47/438 43 00
 
o Elektro-M.T. Banská Štiavnica
o Dolná 849/11
o Banská Štiavnica, 96901
o Tel.: +421 911 374 110

AEG SensiDry T7DEG47W

AEG | AEG CashBack | Kód: 5011-5082
Dostupnosť
Skladom u dodávateľa
Doručenie do 4 - 5 pracovných dní. Pre presný termín dodania nás neváhajte kontaktovať.
469,00 €
390,83 € bez DPH
Príslušenstvo
+99,00 €
+9,00 €
Záruka: 5 rokov

AEG SensiDry® T7DEG47W

Mať bielizeň dokonale presušenú nemusí zabrať celý deň. S obstaraním sušičky bielizne AEG SensiDry T7DEG47W šetríte svoj čas. Tento voľne stojaci spotrebič vyrobený v bielej farbe disponuje priestranným bubnom s objemom 118 litrov a umožňuje tak pojať až 7 kg bielizne. Sušička je vybavená technológiou SensiDry, ktorá zamedzí vystaveniu tkanín nadmernému teplu. Odstraňuje vlhkosť z tkanín pri polovičnej teplote oproti bežným bubnovým sušičkám. Zároveň nepredlžuje dobu sušenia a odevy si udržia dlhšie svoju kvalitu.

Intuitívne ovládanie

Nielen technológia SensiDry šetrí energiu. Výrazná úspora energie je dosiahnutá aj vďaka efektívnemu a tichému motoru s technológiou tepelného čerpadla. Vďaka tejto technológii je docielená nebývalá energetická účinnosť, ktorá dosahuje až o 40 % úspor navyše. S touto technológiou je sušička zaradená do energetickej triedy A++ s ročnou spotrebou energie pri štandardnom programe 211 kWhHlučnosť sušičky dosahuje 66 dB. Na ovládanie slúži stredne veľký LCD displej, ktorý poskytne dokonalý prehľad o zvolenom programe.

Praktický odložený štart

Môžete si vybrať z mnohých programov pre rôzne druhy textílií. Čas sušenia je upravovaný senzorom, ktorý ho na základe vyhodnotenia vlhkosti môže predlžovať. Reverzné otáčanie bubna uvoľňuje šaty a zabraňuje ich zamotaniu a pokrčeniu. Pokiaľ si prajete zapnúť sušičku v čase lacnejšieho prúdu, alebo mať bielizeň pripravenú suchú ráno, keď sa prebudíte, zvoľte praktickú funkciu odloženého štartu. Mnoho indikátorov vám zjednoduší starostlivosť o spotrebič, k dispozícii je indikátor fázy sušenia, kondenzácie alebo zaneseného filtra.

 

Sušička upravuje proces sušenia pomocou senzorov snímajúcich vlhkosť bielizne.

 

Technológia ProSense

Sušička AEG je vybavená technológiou ProSense. Technológia využíva senzory, ktoré snímajú vlhkosť a teplo a následne upravujú dĺžku sušenia a spotrebu energie. A nezáleží na množstve bielizne, ktoré do sušičky vložíte. Pokiaľ je zvyšná vlhkosť v súlade s vlhkosťou požadovanou programom, sušička ukončí proces sušenia. Vďaka ProSense ušetríte elektrickú energiu, svoj čas a zároveň poskytnete oblečeniu skvelú starostlivosť.

 

 

 

Vylepšená cirkulácia vzduchu

Taktiež s krátkymi sušiacimi programami dosiahnete skvelú starostlivosť o vaše oblečenie. Dizajn s vylepšenou cirkuláciou vzduchu umožňuje sušiť bielizeň rýchlejšie a účinnejšie než je bežné u klasických sušičiek s tepelným čerpadlom.

 

 

 

Filtračný systém ÖKOFlow

Bežné sušičky vybavené niekoľkými filtrami zvyšujú spotrebu energie, ak ich správne nevyčistíte. Sušička AEG je vybavená iba jediným extrémne účinným filtrom, ktorý je zároveň ľahko prístupný a dobre sa tak čistí. Filtračný systém ÖKOFlow tak umožňuje usušiť každú náplň úsporne.

 

 

 

 

Šetrný bubon Pro Tex

Profilovaný bubon Pro Tex, ktorým je sušička vybavená, je veľmi ohľaduplný k sušeným odevom. Účinnejšie prúdenie vzduchu a dostatok miesta zamedzí nadmerné pokrčenie a zamotanie bielizne.

 

 

Značka AEG

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Veľmi som spokojná. Určite nakúpim aj nabudúce.

Overený zákazník,

rýchle vybavenie, super

Overený zákazník,

dobrá spokojnosť

Overený zákazník,