AEG ProSteam L7FEE48SC

AEG ProSteam® s novou funkciou PlusSteam umožňuje zakončiť prací program parou

Dostupnosť
Skladom posledný kus
Posledný kus na predajni

Doručenie do 24-48 hodín.
569,00 €
474,17 € bez DPH
Príslušenstvo
+5,90 €
+99,00 €

Bližšie informácie TU.

Príjemná na dotyk

Počas prania sa aktivuje funkcia SoftPlus. Tá zaistí, že aviváž prestúpi každým vláknom a bielizeň zostane hodvábne jemná a mäkká, takže ju budete nosiť s radosťou.


Menšie pokrčenie

Bielizeň je po praní väčšinou tak pokrčená, že skôr, než si ju vezmete na seba, ju musíte prežehliť. Tomu je však teraz koniec. Technológia ProSteam zaistí prísun pary na konci prania, aby sa oblečenie narovnalo. Vo výsledku bude praná bielizeň až o tretinu menej pokrčená.


Dôkladná starostlivosť

Dokonca aj o vašu jemnú blúzku alebo šaty bude v práčke šetrne postarané. Regulujte si teplotu, spotrebu vody aj výdaj elektrickej energie. Získajte výsledky a odstráňte škvrny bez toho, aby došlo k poškodeniu tkanín.


Úsporný motor

Zabudnite na vysoké účty za spotrebovanú energiu alebo vodu. Práčka je vybavená energeticky úsporným motorom ÖKOInventor, ktorý zaistí u všetkých prednastavených programov jedinečný výkon a minimálnu spotrebu.

Technológia ProSense®
Inovatívna technológia ProSense® automaticky odváži každú dávku, aby poskytla cyklus na mieru. Senzory následne presne upravia časy prania, čím zabezpečia optimálnu starostlivosť o každý kus odevu. Vaša bielizeň bude po vybraní vždy žiariť čerstvosťou a novosťou, a navyše usporíte vodu a energiu.

SoftPlus
Táto práčka dosiahne výsledky, ktoré si všimnete ihneď po dotočení bubna. Keďže SoftPlus sa postará, aby sa aviváž dostala do každej časti tkaniny pri vstupe do bubna, bude oblečenie jemnejšie, hodvábnejšie a hladšie na dotyk ako kedykoľvek predtým, pri súčasnej ochrane vlákien a predĺžení životnosti každého odevu.

Úsporné pranie
Veľké množstvo Eco programov vám ušetrí energiu. Funkcia Eco TimeSave vám tiež ušetrí čas. Program vám umožní nastaviť funkcie ECO a TimeSave súčasne, čím vám poskytne čo najrýchlejšie vypranie s úsporou energie.

Kontrola vyváženosti bielizne
Vďaka tejto kontrole sa nestane, že by bielizeň v bubne práčky bola nerovnomerne uložená. V prípade nerovnomerne rozloženej bielizne sa preruší prací cyklus, bubon sa zľahka zatrasie a bielizeň sa uvoľní a lepšie rozvrství. Spotrebič sa tak menej opotrebuje a je zaistený pokojnejší chod práčky.

Fuzzy Logic
Technológia Fuzzy Logic kontroluje priebeh pracieho programu. Pranie prebieha pomocou automatickej regulácie spotreby vody a energie. Tieto parametre sa nastavujú podľa množstva náplne v bubne práčky. Na vás ostáva iba nastavenie si programu podľa druhu tkaniny

Aqua-Control
Spotrebič je vybavený systémom, ktorý chráni vašu domácnosť pred poškodením vodou. Aqua-Control senzor zastaví unikajúcu vodu preto sa nemusíte obávať vytopenia domácnosti.

Poistka
Pre vyššiu bezpečnosť je spotrebič vybavený aj detskou poistkou.

Informačný list

 

Parametre:

Úroveň hluku: 51 dB

Detský zámok: Áno

Počet programov: 10

Kapacita bubna: 8 kg

Maximálne otáčky odstreďovania: 1400 ot/min

Odložený štart: Áno

AquaStop funkcia: Áno

Úroveň hluku pri odstreďovaní: 75 dB

Dizajn

Farba: biela

Dizajn skrine: voľne stojace

Displej: Áno

Systém vkladania: predné

Energetické údaje

Spotreba vody na cyklus: 54 L

Spotreba energie pri praní: 0,68 kWh

Ročná spotreba energie pri praní: 137 kWh

Ročná spotreba vody pri praní: 10999 L

Hmotnosť a rozmery

Šírka: 600 mm

Hĺbka: 500 mm

Výška: 850 mm

Značka AEG

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Žiadne.

Overený zákazník,

Netreba nikam chodiť,rýchle vybavenie

Overený zákazník,

Vynikajúci obchod. Rýchle dodanie a super cena.

Overený zákazník,