AEG CCB6441BBM

Predaj skončil

AEG Mastery CCB6441BBM

Voľne stojaci sporák AEG Mastery CCB6441BBM predstavuje obľúbenú kombináciu sklokeramickej dosky s elektrickou rúrou. So svojimi kompaktnými rozmermi optimálne zapadne aj do tých kuchýň, v ktorých nie je priestoru nazvyš. Varná doska disponuje 4 indukčnými zónami. Pre každý hrniec tak ľahko nájdete zónu s odpovedajúcou veľkosťou. Vybranú zónu zapnete a jej teplotu upravíte pomocou otočného gombíka.

Zdravé pečenie bez oleja

S AEG Mastery CCB6441BBM bude pečenie radosť! Rúra ponúkne vnútorný objem 73 l. Využiť môžete gril aj horný a spodný ohrev. Vo výbave spotrebiča nájdete unikátny plech AirFry pre výrobu chrumkavých pochúťok bez nutnosti používať olej. Chladiaci ventilátor ochladzuje elektronické komponenty a chráni ich pred poškodením teplom. Zaručená je tak dlhá životnosť. Vďaka posmaltovaniu je zase jednoduché rúru udržať čistú.


AEG Mastery CCB6441BBM

 

Kľúčové vlastnosti:

  • K dispozícii sú 4 indukčné varné zóny
  • Rúra disponuje objemom 73 l
  • Vďaka AirFry si vychutnáte perfektne chrumkavé lahôdky bez oleja
  • K nastaveniu všetkého potrebného vyžijete otočné zasúvacie gombíky
  • Teleskopické výsuvy zabezpečia bezpečný prístup k pečeným pokrmom
  • Vďaka vnútru s čiernym smaltom je údržba rúry mimoriadne jednoduchá

 

So sporákom AEG Mastery CCB6441BBM zistíte, že aj hranolky a krokety môžu byť zdravé!

 

Chrumkavé a zdravé pokrmy

Myslíte si, že na dokonale chrumkavých hranolčekoch si bez oleja nikdy nepochutnáte? Chyba! Vďaka kombinácii rúry AirFry s perforovaným plechom dosiahnete dokonalej chuti a textúry vyprážaných potravín, a to bez jedinej kvapky oleja. Pripraviť si tak môžete o veľa zdravšie hranolky, krokety alebo napríklad kuracie Strips.

AEG Mastery CCB6441BBM AirFry


 

Výsuvy pre bezpečnejšie pečenie

Už žiadne bolestivé popáleniny o horúcu rúru! Chrómované teleskopické výsuvy v rúre vám zaistia úplne bezpečný prístup k pripravovaným pokrmom. Je jedno, aké veľké a ťažké jedlo pripravujete. S teleskopickým výsuvom ho pohodlne vysuniete a ľahko skontrolujete, ako veľmi je opečené. Navyše máte možnosť si výsuvy nastaviť na pečiacu úroveň, ktorá vám najlepšie vyhovuje.

AEG Mastery CCB6441BBM teleskopický výsuv


 

Jednoducho čistiteľná

Pripravili ste výbornú pečienku na nedeľný obed, teraz je ale pred vami ešte čistenie rúry? Vďaka čiernemu smaltu je údržba AEG Mastery CCB6441BBM jednoduchá. Na danom povrchu nečistoty a mastnota príliš nezostávajú a nepripekajú sa. Pri čistení si tak vystačíte s mäkkou handričkou a horúcim umývacím roztokom.

AEG Mastery CCB6441BBM smalt

Značka AEG

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Dobrá cena,rýchle dodanie.

Overený zákazník,

bohatý výber vždy mi poradia

Overený zákazník,

Bola som spokojná, až na platenie iba hotovosťou, kartou sa nedalo.

Overený zákazník,